Erkek Beyaz Saç Modelleri Ve Kesimleri

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Erkek Beyaz Saç Modelleri Ve Kesimleri


Erkek-beyaz-sac-modelleri.jpg


Kısa Beyaz Saç Modelleri Erkek

Kır saçlı erkek saç modelleri arasında kısa saçların daha yoğun kullanıldığını görmekteyiz. Kısa saçlar ile çok daha havalı ve karizmatik bir hal alan beyaz saçlar için hangi kısa saçları kullanmanız gerekiyormuş, birlikte bakalım.

Erkek Amerikan Saç Traşı

Amerikan traşı, her saç renginde kullanılan, bu doğrultuda da beyaz saç kesimleri olarak da kullanılan erkek saç kesimidir. Amerikan traşında tepe kısmı bir miktar uzun bırakılan yan tarafı kisa kesilen erkek beyaz saç modelleri, özellikle ileri yaş erkeklerde verge daha estetik verge de daha genç görünüm sağlayacaktır.

Kisa-beyaz-sac-modelleri-erkek.jpg


Fade Kesim Saç Modelleri Erkek

Beyaz kıvırcık saç kesimi erkek, düz saç erkek ve dalgalı beyaz saç kesimi erkek dillerinde fade saç kesimi en çok kullanılan saç kesimleri arasında yer almaktadır. Fade saç kesiminde yan taraftaki kesimler amerikan saç traşı ndaki kadar keskin olmayıp daha yumuşak geçişlerle kısa lan ön taraftaki saçların da kişiye göre daha kısa ve daha uzun bırakıldığı saç modelidir.

Erkek beyaz ve kır saç modelleri, sakal modelleri ile birleştirildiği zaman çok daha estetik ve çok daha karizmatik durmaktadır. Kısa erkek beyaz saç kesimleri ile kirli sakal, top sakal estetik durmaktadır. Erkek beyaz saç ve sakal modelleri yüz şekline göre belirlenerek bu yönde tercihler yapılmalıdır.

Siyah Beyaz Saç Modelleri Erkek

Siyah beyaz saç kesim modelleri erkek isimleri arasında da kısa subay traşı, amerikan erkek traşı, fade saç ve buzz saç modelleri yer almaktadır.

Siyah-beyaz-kivircik-sac-erkek.jpg


Beyaz Kıvırcık Saç Modelleri Erkek

Beyaz saç modası erkek stilleri arasında kıvırcık saç kesimlerinin çok kısa saç kesimleri olduğunu görmekteyiz.

Kıvırcık beyaz erkek saç modelleri orta uzunlukta erkek saç kesimleri ve kısa saç kesimleri ile daha çok kullanılmaktadır. Uzun saç modelleri beyaz saçlarda kısa saçlar kadar çok tercih edilmemektedir.

Erkek Beyaz Uzun Saç Modelleri

Erkek dalgalı beyaz saç modellerinin uzun beyaz saç modelleri olarak kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca yanları kısa üst kısmı uzun saç modelleri olarak da kır saç renklerini görmekteyiz.

vn0jT.jpg

vnra1.jpg

vnoiG.jpg

vnYzi.jpg

vnekC.jpg

vn1yL.jpg

vn5Jo.jpg

vnsWW.jpg

vniKh.jpg-Alinti-
 
Üst
Alt