Eğitimde İyi Örnekler

Zinet

New member
HanımZade
HADİ GELDE ELİNİ ÖPME!

Az önce sınıf annesi aradı. ‘’Hocam, yarın öğretmenler günü. Sınıfta para topladık. Ama size ne lazımdır onu bulamadık. Söylerseniz sizinde sevdiğiniz bir şey alalım’’ dedi. Olmaz mı var tabii. Bir şey istiyorum ama kabul eder misiniz ki? dedim. Ne demek hocam, ne derseniz hemen gidip alırız. Kim para vermedi dedim. Sadece Sema dedi, zaten ben bunu tahmin etmiştim. Hülya hanım bir kağıt kalem alır mısın ne istediğimi yazdırayım. Hazırım hocam. 33 numara siyah renk bot, 11 yaş kışlık kız montu, bir sucuk, bir kilo kıyma, yemeklik et, tereyağ, kışlık bakliyat, işte pirinç, fasulye gibi şeyler, tam çeşit kahvaltılık, pişmemiş tavuk,10 litre sıvı yağ, ekmeğe sürmelik çikolata da olsun mutlaka, pembe renk yeni ilkokul kız çantası ve kışlık okul hırkası. Fişleri göreceğim, yetmezse üstünü ben vereceğim. Artarsa bir zarfa koyun, Yetiş-Tim Derneği’ne de uğrayın. Onlar da hazırlamışlar bir araba yapmışlar. Yarın sabah beraber gidip, Sema'nın annesine bırakın. Ama kimseye de anlatmayın. Benim çok var eteğimde, gömleğimde. Soran olursa sınıfta, öğretmen etek ve gömlek aldırdı bana dersin. Aman Hülya Hanım sakın unutma, bunu kimse bilmesin…

Zinet

New member
HanımZade
Merhametli evlatlar yetiştirelim. :emoji_clap::emoji_clap:
FB_IMG_1577413294591.jpg

Zinet

New member
HanımZade
Tebrikler Emre Öğretmenim:emoji_clap:
FB_IMG_1578420155965.jpg

Alt