Digital Gaming Days Remastered Yarın Başlıyor

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Yıldız Teknik Üniversitesi Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (DOGDOK) tarafından düzenlenen Digital Gaming Days (DGD) etkinliğine saatler kaldı. 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleşecek olan etkinlik, oyun sektörünün her alanına dokunabilmeyi ve katılımcıları bilinçlendirebilmeyi hedeflerken; turnuvalar, yarışmalar, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile eğlence dolu 2 güne sizleri davet ediyor.
nizlemegörseli-1024x576.png
DGD Remastered Nedir?
DOGDOK tarafından düzenlenen etkinlik, 19-20 Şubat tarihlerinde katılımcılara, turnuvalar, yarışmalar ve oyun sektörünün her alanından söyleşiler ile dolu 2 gün sunuyor. Ayrıca çekilişler, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile her an eğlenebileceğiniz bir alan da mevcut. Indie oyun alanıyla Türk oyun geliştiricilerinin oyunlarını deneyebilecek ve onlara destek olabileceksiniz. Ödüllü turnuva ve yarışmalara katılabileceksiniz. Bu sayede tecrübe ve bilginizi yarıştıracak ve sürpriz ödüller kazanabileceksiniz. Just Dance ve VR alanlarında arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilecek ve acıkınca tadım alanlarına kendinizi atabileceksiniz. M&B II: Bannerlord ve Black Desert oyunlarını deneyimleyebileceksiniz. Takip ettiğiniz yayıncı, youtuber, oyun geliştiricisi ve espor takımlarının söyleşilerine katılabilecek ve kendileriyle buluşabileceksiniz.
DGD’ye Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?
Etkinliğe giriş ve etkinlik süresince katılacağınız her şey tamamen ücretsiz bir şekilde katılımcılara açık olacak. Katılımcılar hiçbir ücret ödemeden alandaki her şeyden faydalanabilecekler. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak kayıt formunu doldurmak ve etkinlik içeriğini takip edebilmek için DOGDOK sosyal medya hesaplarını takip etmek. Daha sonrasında 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi’nde gelebilir ve eğlence dolu 2 günün tadını çıkarabilirsiniz.
 
Üst
Alt