Claudette Ortiz

Markus

New member
Kullanıcı
Erken yaşam ve kariyer başlangıcı

Claudette Ortiz 21 Temmuz 1981 tarihinde Willingboro, New Jersey'de doğdu. O Geffen Records yönetici, Terrance Ortiz ablasıdır.
O sık sık kolayca ailesi çeşitli toplantılar ve partiler gerçekleştirmek için ikna edildiği evre 4 yaşta başladığı için onu seviyorum. Büyüdükçe o örgün dersleri veya talimat talep etmedi ne de onun skolastik kariyeri boyunca koro veya okul yapımları katılmadı gibi, onun vokal yeteneklerini nadiren kitleler tarafından fark edildi.
2001-2003: Şehir Yüksek
Pardlo bir solo sanatçı olarak attığınız grubu başladı. Ancak, yakında Pardlo lise arkadaşı Toby ve üreticilerin bu albüm özellikli iki erkek grubu olması gerektiğine karar verdi. Iki kişilik grup albüm üzerinde çalışmaya başladı, kısa süre sonra Ürün G & B başarılı oldu. Sıyrılmak için, üreticilerin bir kadın üye eklemeye karar verdim. Onlar Ortiz, yüksek okuldan başka bir gruba üye seçmek. Üretim sırasında, her üç üye şarkılar yazmaya vermedi. bir hikaye anlattı şarkı yapmaya çalışıyorum odaklanmış üçlüsü, Toby o biraz ilham aldım belirterek country müzik çıkmış hikâyeler anlatıyor şarkılar yazmak için. şarkıların büyük bir miktarı gibi "Sen ne yapardın?". Grup kaydedildi "Ne Would gibi gerçek-yaşam deneyimleri üçlüsü deneyimli vardır dayanmaktadır Siz Misiniz? " bu Eddie Murphy filmi Hayat özellikli gibi albümlerinin öncesinde iki yıl,. Ancak, resmen 2001 yılına kadar serbest bırakılmadı. Serbest bırakıldı kez bu albüm satışı ile yardımcı oldu ve albüm bir hit haline geldi. Grubun debut başarı rağmen, başka bir albüm serbest bırakmak için başarısız, 2003 yılında dağıldı. 2003 yılında grup dağıldı.
2002 yılı Kasım ayında, Ortiz ABC'nin My Wife and Kids ile ilgili bölüm "Jr Arkadaş Dilemma" çıktı.
2004-2007: Solo kariyer ve çocuk
2006 yılında Ortiz ilk solo tek tek ABD Billboard Hot 100 ve 37 üzerinde 89 yükseldi R & B grafikte Mase içeren "yeterince alınamıyor" yayınlandı. Havana Nights Soundtrack: O da Dirty Dancing Wyclef Jean'in parça "Bu Dance Like" yer aldı. 2006 yılında bu şarkı o include Nas, Ja Rule ile çalıştı diğer sanatçılar Lie ve Mase etmeyin büyük küresel başarı Basen içine Shakira Remade edildi.
Ortiz şunları söyledi: "Biz çok yakın arkadaşız biz evlenmeden önce bizim oğullarından ikisi vardı ... biz uzun bir süre için iyi bir ilişki vardı yaklaşık 2.007 dışarı solmaya başladı, biz değişiyor ... biz oldukça genç bir araya gelip & ederim.. bu yüzden ayrıldık. Kızımın babası olmadığını, başkasının görmeye başladı ve o zaman kızım vardı & Zararlı Jynx kim olduğunu bilmiyorum. Kızımın babası sadece normal bir çalışkan bir iş adamıdır. O bile değil sanayi "
2008-günümüze: Kızı ve solo kariyerine dönüş
Bir röportajda Ortiz kızı hakkında ve nasıl kızının babası olarak medya tarafından bildirilen adamı bilmiyordum konuştu: "Peki tutun ... Kızının babası olarak rapor ediliyor o adamı bilmiyorum" Claudette Ortiz:. "Hayır kim olduğunu bilmiyorum ben geri ona uzanan ve onun tarafından bir çocuk vardı ... Ben Brian Michael Cox ve biz stüdyoda olduğunu söyleyerek bir süre bu konuda gülüyor Wikipedia'da bir söylenti gördüm ... Ben henüz kızım ile bile hamile değildi ... Ben adam & asla tanıştım olduğunu bilmiyorum. Kızımın babası sadece normal bir çalışkan bir iş adamıdır. O sektöründe bile değil. "
Şu anda 2011 için planlanan ilk albümü için, Claudette anda üretici will.i.am, Pharrell, Yani Klassik & Noize Gezi ile çalışıyor.
"Ben. Benim çocuklar arasında çalışıyorum ben Interscope oldu ama onlar benim Bella vardı sonra malzeme gibi, beni serbest değildi. Ona 'biraz daha büyük ve daha güçlü, o almak için ben sadece bekliyordum istiyorum 2 Nisan içinde olacağım. Öyleyse geriye çalışıyorum ... Anton Marchand beni yöneten ve bağımsız bir etiket ile görüşmelerde dilerim ... zor gitmek üzereyim ve ben heyecanlıyım! Kendimi iyi hissediyorum, Ben mutluyum, ben bekarım ... benim yetişkin hayatının en ... Ben çıkmıyorum bir ilişki içinde oldum, kendimi içine delving zevk alıyorum. Benim hakkımda daha fazla öğrenme ve benim üzerinde duruluyor çocuklar. Hayatımda büyük insanlar ... inanılmaz arkadaşlarım var ve ben onlar olmadan yapmış olabilir çünkü ben sadece onları takdir bilmek istiyorum. "

Alt