Cem Yılmaz, Karakomik Filmler 2'nin Afişini Yayınladı

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,365
Puanları
113
Yaş
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, Karakomik Filmler’in aldığı karışık yorumları çok da dert etmiş gibi gözükmüyor. Yılmaz, ilk filmin vizyonundan çok kısa bir süre sonra Karakomik Filmler 2’nin fragmanını Instagram’da paylaştı.

Cem Yılmaz, sinemaya yabancı bir isim değil. Kendisinin beyaz perdede boy gösterdiği ilk film, 1998 yılında vizyona giren Her Şey Çok Güzel Olacak adlı yapımdı. O yapımda Yılmaz aynı zamanda da senarist olarak görev yapmıştı.
Daha sonra kendisini sık sık hem kameranın önünde hem de arkasında gördüğümüz Yılmaz, 2019 yılında da Karakomik Filmler ile karşımıza çıkmıştı. İki farklı filmin bir arada yayınlandığı bu yapıma gelen tepkiler oldukça karışıktı. Bazı kişiler ünlü komedyenin başarısını överken bazı kişiler de yaptığı işi yerden yere vuruyordu. Bu durum, Cem Yılmaz’ı devam film(ler)i yapmaktan alıkoymadı.
1574283358343.png

Karakomik Filmler 2, “Deli” ve “Emanet” adlı iki farklı kısımdan oluşacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini yine Cem Yılmaz’ın yapacağı eser, daha önce de sık sık Yılmaz ile birlikte kamera karşısına geçtiğini gördüğümüz isimleri bir araya toplayacak. Ünlü komedyen bir kez daha Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu gibi isimlerle birlikte kameranın önüne geçiyor. Ayrıca Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy, Özge Özpirinççi, Celal Nalçakan, Tansu Biçer de filmin kadrosunda yer alıyor.

Karakomik Filmler 2, 17 Ocak'ta vizyona girecek
1574283381607.png

Karakomik Filmler 2, 17 Ocak 2020’de sinemalarda olacak. Cem Yılmaz, daha önce bu filmleri gerekirse zarar ederek çekeceğini ancak yine de çekmekten vazgeçmeyeceğini belirtmişti. İlk yapım gişede istediği başarıyı yakalayamadıysa da görünüşe göre Cem Yılmaz’ı tatmin etmeyi başardı.

Karakomik Filmler 2’de anlatılacak olan hikayelerin içeriği ise henüz belli değil. Emanet filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Daha önce vizyon tarihi birkaç kez değişen yapımın kesin tarihi de bu afişle birlikte ortaya çıkmış oldu.
 
Üst
Alt