Cafe Chat; Nuhun Gemisi

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
Cafe Chat: Wellington'ın Nuh'un Gemisi Lambton Square mağazasını açtı

Sor ve alacaksın - özellikle de Nuh'un Gemisi Çayhanesinin hayranıysan.
6094

Gururla Wellington köpüğü çay markası, müşterilerini dinledi ve kasabanın ticaret bölgesindeki en yeni mağazasını açtı.
“Wellington yemek topluluğu, düzenli müşteriler ve şirketin arkadaşlarıyla yapılan çok sayıda görüşmeden sonra, Lambton Quay'e gitmek istediğimizi fark ettik. Küçük lokanta ve kafelerle dolu bir alan, tek bir balonlu çay olmadan görünürde mağaza, "diyor Nuh'un Gemisi Finn Lowndes.
“Kabarcık çayı hayranları bir süredir orada daha büyük isimlerden birini istediler, özellikle de Nuh'un Gemisi ve çoğu insan hala çılgınca bir şeyler içmek için çılgınca içki dünyamızda 'inisiye edildi'.”

Lowndes, Nuh'un Gemisinin mağazalarının her biri için farklı bir vibe hedeflediğini ve Lambton Meydanı'ndaki kompakt yerin kesinlikle bir amaç doğrultusunda inşa edildiğini söylüyor.

Lambton mağazası, Wellington'ın CBD'sinin göbeğinde şirin bir köşesi olacak şekilde tasarlandı. Küçük dolaplar, açık renkler, insanların yoğun hayatlarının acelesi ve telaşından çıkmasını ve derin bir nefes almasını sağlamak için her şeyi istedik” dedi. diyor.
"Meşgul insanların güzel kıyafetleri içinde arkadaşlarıyla
sohbet etmek ve gerçeklikten uzak hissetmek için bir yer yaratmak her zaman amaçtı."
Lambton Quay açılışı, halen faaliyette olan dört Noah's Ark mağazasına katıldı ve Mt Cook'u Lower Hutt'a uzattı ve Lowndes, daha fazla Wellingtonludan kabarcık çayı çılgınlığına atlamasını beklediğini söyledi.
“Bubble tea inanılmaz derecede geniş bir içecek yelpazesi sunuyor [menülerimizde özelleştirmeler ve süslemeler de dahil olmak üzere 115 eşsiz içeceğe sahibiz] ve herkes için bir şeyler var. yap."

Basın Salonu Vegan Gecesi

Press Hall'ın ilk Vegan Geceleri çifti son derece popülerdi ve etkinlik bu hafta geri döndü, hem veganlar ve vegan olmayanlar için birçok özel fırsat sundu.
"Basın Salonunda akşamları açık olmakla ilgili bir heyecan yaratmak istedik ve bir Vegan Gecesi böyle başarılı olduktan sonra, şimdi aylık olarak tutuyoruz. Vegan yemeklerin topluluğumuzda büyük önem taşıdığını ve istediğimizi biliyoruz. Bunu göstermek için "diyor.

İtalya, Yunanistan, Japonya ve daha birçok dünyadan ilham alan vegan lezzetlerinin tadını çıkarmak için işten sonra Perşembe akşamı sallayın. Basın Salonundaki her restoran, her ay özel vegan bir ürünle geliyor ve genellikle sadece 10 dolara mal oluyor. Ayrıca canlı eğlence, kupon hediye ve yarışmalar var.
Adams, “Bir şeyleri değiştirmek istedik; Wellington'da hiçbir yerde vegan yemek sunan birden fazla restoran sunan hiçbir yerde bilmiyoruz ve bunu yapmak için mükemmel bir yerimiz olduğunu biliyorduk” diyor Adams.

En son güncellemeler ve fırsatlar için Press Hall'ın web sitesine ve sosyal medya sayfalarına göz atın. Vegan geceler her ayın son perşembesinde saat 17: 00'den sonra düzenlenir.
 
Üst
Alt