Bugünün ve Yarının Işıldayan Mesleği: Java ile Taşınabilir Cihaz Aplikasyonları Yarat

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Bugünün ve Yarının Işıldayan Mesleği: Java ile Taşınabilir Cihaz Aplikasyonları Yaratma


Cep telefonları, saat, tablet gibi teknolojilerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım alanı oluşturmuştur. Sıradan masaüstü yazılım geliştirme süreçlerinden değişik olan süreçler
barındıran mobil uygulamalar için en büyük sıkıntı, alanında yetkin mobil devoloper açığıdır.


Java ile Taşınabilir Cihaz Yazılımları Geliştirme


Bilginin giderek glonalleştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hızla aktarılabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı biçimlerde karşımıza çıkmakta. Bir kurumun resmi internet sayfası sabit diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken akıllı telefon programları sayesinde ilgili kitlesini harekete geçirici, satın almayı isteklendirici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
Taşınabilir teknolojilerinin günlük yaşama süratle ve etkileyici bir biçimde girmesi ve günlük hayatın bir unsuru haline gelmesi, bu alanın hızla gelişmesini de sağlıyor ve ilgiyi de devamlı kılıyor.
Mobil Uygulama Dünyası


Yüzyılın devamlı gelişen, değişken mobil dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile uygulama yazma konusunda özellikli developer gereksinimi de büyüyen sektör ile eş zamanlı olarak yükselmekte. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki yükseliş son derece yüksek.
Smart phone yazılımları teknoloji çevrelerinde pek çok kuralın baştan yazılmasına vesile oldu. Akıllı telefon ve tablet kullanımı hem günlük yaşamda hem de iş hayatında çok yüksek oranlara çıktı.
Giderek artan Taşınabilir programları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
Taşınabilir aplikasyonları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için programlama dünyasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak son derece önemlidir.
Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Kurs zamanımızın ve geleceğin mesleği olan Telefon programları geliştiriciler yetiştirmektedir.
iOS uygulama gelistirme Egitimi amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Yazilim egitimleriile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.
 
Üst
Alt