Aslan Burçlarına Göre Evlilik Hayatı

Mia

New member
HanımZade
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın
Aslan kadın ve erkeği:

Her ikisi de özgürlüğüne düşkün ve karşı cinsin ilgisini üzerlerinde tutmak isteyen kişilerdir. Renkli, eğlenceli, tutkulu bir doğaları vardır.

Aslan erkeği evlenmeyi kolay kolay düşünmez. Bunu ona düşündürecek kadın kesinlikle onu cezbedecek farklı özelliklere sahip olmalıdır. Tekdüzelikten hoşlanmazlar. Eşlerinde doğal bir zarafet ararlar ve ona saygı duyan, sevgisini her türlü davranışı ile gösteren kadınları eş olarak seçerler. Kadın tüm benliği ile cezbedici olmalıdır. Cinsellik yaşamlarının birinci sırasında yer alır. Eşleri tarafından arzulandıklarını hissetmek bağlılıklarını arttıracaktır.

Aslan kadını evleneceği insandan beklentilerini çok önceden belirlemiştir. Güçlü, güven duyabileceği erkeği eş olarak seçer. Kendine saygı duyulması, değer verilmesi onlar için çok önemlidir. Evlendiği andan itibaren yuvanın kutsallığına sahip çıkar ve ailesine karşı koruyucu davranır. Kıskanç bir doğaya sahip olduğu için duygularını net bir şekilde ifade eder ve eşinden buna saygı duymasını bekler. Sevgisini cinsellikle göstermekten hoşlanır. Evlilik hayatlarında yalan ve güvensizlik olmadığı sürece kolay kolay problem yaşamazlar.
 
Üst