Amerikadan açıklama Türkiyeyi vururuz

Ahmet

New member
Kullanıcı
geldikleri gibi gideemezler zaten mustafa kemalinde böyle bir sözü olduğunu sanmıyorum geldikleri gibi yollamadı çünkü gülere kgeldiler ağlayara kgittiler coguda gidemeden egeye akdenize gömüldüler

ne amerika ne diğerleri bizi bağlamaz ve bugün türkiye güçlüyse hala ümmeti muhammedin evlatları var olduğu içindir ...

BeLLa

New member
HanımZade
amerikanın suriyedeki güçlerinin komutanı pydye yönelebilcek her türlü saldırıda müttefikelrimizi korumakla yükümlüyüz dedi özellikle Türkiyenin afrin operasyonunu kasteteden gazeticilerin ısrarlı sorusuna pydyi korumak görevimiz derken el altında Türkiyeyi tehdit etme cüretinde bulundu ...

Konuyla ilgili sizlerin düşüncelerini alalım arkadaşlar

İlk yorumuda ben yapayım ; Bunlar bizi sanırım ırak yada somali ile karıstıyor bu millet altında çarık yokken tarih yazabilecek yüreğe sahiptir eceli gelen kopek cami duvarına işer misali sadece patavatsızlık yapıtıklarını düşünüyorum onlarında söyledikleri bu cümlelerin nereye gideceğini doğru hesap edebildiklerinden emin değilim...

ha illa böyle bir dertleri varsa hiç durmasınlar tarih gercekleri yazar tarihide Türk milleti baksınlar dünya tarihine co kgeriye gitmeyede gerek yok
afganistan sıkıstılar Türkiye yardım elini uzattı ırakta Türkiye yanlarında olmayınca ellerine yüzlerine bulaştırdılar keza korede türkiye arkalarını topladı şimdi ne cüretle konuşuyolarki biz büyütüğümüz aslanı kesip yemesinide bilirz sıkıntı yok ...
Dikkat etsin de Türkiye onlara vurmasın.. ;););)

Ahmet

New member
Kullanıcı
15 temmuzun fragman oldugunu bldikleri için blöf yapıyorlar zaten can az kaldı münbiçte sihalar bomba atarken abdlilerin ne yapcagını gorcez

BesiktasCarsi

New member
Kullanıcı
Efendiliğimizi korkaklık sananlar, diledikleri zaman meydan okuyabilirler güçün yetiyorsa dene katil amerika

BesiktasCarsi

New member
Kullanıcı
images (15).jpeg

Ahmet

New member
Kullanıcı

Ahmet

New member
Kullanıcı
Alt