Amatör Yazarlar

Minikçe

Well-known member
HanımZade
sana anlatmak diye birşey varken ,
seni anlatıyorsam bu senin suçun ..

32087417_364624974048507_2307392508860039168_n.jpg

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
İster güneşli, ister yağmurlu, ister bulutlu, her yeni güne şükrettim. Gözlerimden yüreğime akan her güzel şeye minnet duydum. Kırık dökük hayallerime, rüzgara savurduğum umutlarıma rağmen; her şeye rağmen, dudağımın kenarından tebessüm kelebekleri uçurdum gökyüzüne. Alemdeki bütün varlıkların sohbet fısıltılarına açtım kulaklarımı sonuna kadar. İçimdeki hıçkırıkları susturup geçtim acıların yanından. Bir martının kanadına iliştirdiğim hasretleri, özgür bıraktım sonsuzluğa. Kırılmıyorum artık küsmüyorum kimseye eskisi gibi. Ego ile suçlanan kıskançlık sendromlarımı da gömdüm sessizlik mezarlığına. Haddini aşan ne kadar duygum varsa mezar taşı yaptım başına.
Belki ben sevmek nedir bilmedim. Sadece kalemime söz elbiseleri giydirebildim.
Bazen O’na yazdım, bazen O’nu…

0cc8eb13a7b7000adce3e18aa0870a19.gif

falseface

New member
Kullanıcı
İster güneşli, ister yağmurlu, ister bulutlu, her yeni güne şükrettim. Gözlerimden yüreğime akan her güzel şeye minnet duydum. Kırık dökük hayallerime, rüzgara savurduğum umutlarıma rağmen; her şeye rağmen, dudağımın kenarından tebessüm kelebekleri uçurdum gökyüzüne. Alemdeki bütün varlıkların sohbet fısıltılarına açtım kulaklarımı sonuna kadar. İçimdeki hıçkırıkları susturup geçtim acıların yanından. Bir martının kanadına iliştirdiğim hasretleri, özgür bıraktım sonsuzluğa. Kırılmıyorum artık küsmüyorum kimseye eskisi gibi. Ego ile suçlanan kıskançlık sendromlarımı da gömdüm sessizlik mezarlığına. Haddini aşan ne kadar duygum varsa mezar taşı yaptım başına.
Belki ben sevmek nedir bilmedim. Sadece kalemime söz elbiseleri giydirebildim.
Bazen O’na yazdım, bazen O’nu…

0cc8eb13a7b7000adce3e18aa0870a19.gif
Beğenmiş olmak için değil gerçekten beğendiğim için beğeniyorum kardeşim eline sağlık

falseface

New member
Kullanıcı
Her gün ruhumda hissettiğim birini kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyorum.Senin için senden vazgeçmek zorunda olacağımı hiç düşünmezdim.

Alt