31 Mayıs 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Bugün aşk ve güzellik bölümünde işler senin için iyi gitmeli. Sosyal ortamlarda yaratıcı projeler izleyin. Başkalarıyla ne kadar çok zaman geçirirseniz, Güneşin battığı zaman da o kadar tatmin olmuş olursunuz. Başkalarının enerjisiyle beslenirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ne kadar çok zaman geçirirseniz, o kadar fazla güvence hissedeceksiniz ve kendinize değer.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Bir arkadaş veya meslektaşınız size borçlu olduğunuz küçük bir miktar parayı geri ödeyebilir. Çok heyecanlanacaksınız, ancak faturalarınızı koymak yerine, eğlenceli ve anlamsız bir şeye harcamayı planladığınız için kendinizi biraz suçlu hissedebilirsiniz. Suçlu hissetmenize değmez. Bu o kadar da çok para değil ve şimdi ve sonrası için de ufak bir kaçamağa ihtiyacınız var. Haydi

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün evinizde finansal konuda bir grup toplantısı gerçekleşebilir. Bu grubun planladığı iş her neyse, hızlı ve etkili bir şekilde dikkate almalısınız, daha sonrasında istediğiniz gibi takılabilir, sosyalleşebilirsiniz. Bu süreçte, misafirlerinizin yeni taraflarını keşfedebilirsiniz ve bu da ilgili herkes için oldukça aydınlatıcı olabilir. Onlarla olan bağınız git gide artacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Spiritüel yaşamına konsantre olabilirsin. Uzun süredir bir ibadethaneye gitmemiş olabilirsin. İbadet topluluğunun yarattığı topluluk enerjisi hoşuna gidebilir. Bir inanç kurumuyla bir bağın yoksa, meditasyona yönelebilirsin. Zihnini gereksiz şeylerden temizlemek isteyebilir; kendini pozitif enerjilere açabilirsin.


-Alinti-
 
Üst
Alt