30 Mayıs 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Siz öğretmen olmak için doğmuşsunuz. Bugün bu yönünüz sevdiklerinizle olan etkileşimlerinizde ortaya çıkabilir. Ailenizden birinin yeni bir yetenek kazanmasına yardımcı olabilir ya da çocuklarınıza ev ödevlerinde yardım edebilirsiniz. Harika bir yol gösterici olduğunuzu göreceksiniz! Kendinizi ifade ederken açıkça ve coşkulu bir şekilde konuşun. Bilginizi başkalarıyla paylaşmaktan çok memnun olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Anneniz bugün sizi arayabilir ve sizi özlediğini hissedebilirsiniz. Yakınlarda yaşıyorsa, neden bir ziyaretle onu şaşırtmıyorsun? Ya da aileniz uzak yaşıyorsa, onlarla telefonda daha fazla sohbet etmeye çalışın. Telefon masraflarını bütçenize göre ayarlayın, böylece masrafı çok hissetmezsiniz. Aile önemlidir ve ebeveynlerinizle olan ilişkiler paha biçilmezdir!

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün para harcama konusunda sınırları zorlayabilirsiniz dikkat edin. Şu konuda hiç şüphe yok ki: Alışverişi çok seviyorsunuz! Fakat bugün elbise dolabınızı size hiç yakışmayan şeylerle dolduracak kadar çok fazla şey alabilme riskiniz var. Onun yerine, alışveriş eğilimlerinizi farklı şeylerde kullanın. Örneğin, bir kütüphaneye veya müzeye gidin. Buralarda, bir kuruş harcamadan sanatın zenginliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Duyguların adeta alev alabilir ve büyük bir dram yaratma peşinde olabilirler. Muhtemelen de yağmurlu bir gün için sakladığın gizli olaylardan güç alacaklar. Zihnin verileri toplayan ve işleyen bir bilgisayar gibi adeta. Doğru zaman gelene kadar onlar hakkında dosyaların olduğunu belli etmiyorsun. Bu noktada, resmi tamamlamak için tamı tamına doğru bir bilgiyle ortaya çıkmayı başarıyorsun.-Alinti-
 
Üst
Alt