30 Mayıs 2021 Aslan Burcu ♌

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Siz doğası gereği, maneviyata yatkın bir insansınız ama bugün aklınız özellikle başka şeylerde. Sezgiler, ilhamlar ardı sıra gelebilir ve bunları bir tür sanatsal etkinlikle ifade etmek isteyebilirsiniz. Her türlü ilişkide, özellikle romantik olanlarda yeni ve daha karmik bir hava mevcut. Meditasyon, geçmiş yaşam regreasyonu veya yeniden doğuş gibi süreçlere yol açmanın yanı sıra tüm bu hislerin anlam kazanmasına yardımcı olabilir. Boş bir anınızda: Düşüncelerinizi not etmeyi unutmayın!
Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Aslan, sen çok sosyal bir insansın, ama son zamanlarda kendini saklıyorsun. Buna neden olarak herhangi bir düşünceniz var mı? Bugünün gezegensel pozisyonları, eski sosyal kendiniz gibi hissetmeye başlamanıza yardımcı olabilir - ama çok kısa sürede değil! Arkadaşlarınız sizi özlüyor ve iş arkadaşlarınızın sizi rahatsız edecek bir şeyler yapıp yapmadıklarını merak ediyorlar. Bazı kişisel başarılar sayesinde güveniniz geri geliyor. Bu, tek başına dışarı çıkıp biraz ortalığa karışmak istemenizi sağlamalıdır. Sakin olun, yalnızca kalabalığa karışın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün meditasyon için harika bir gün olacak. Projeleriniz henüz şekillendiğinden, kendinizi memnuniyetsiz hissedilebilirsiniz. Çok sabırsızsınız, ama kim değil ki? Bu bekleme süreci yaklaşık 2 ay kadar sürdü, ama artık sona geldiniz. Şu anda gezegenlerin pozisyonu yalnızca sizin için çok önemli olanları düşünmenizi istiyor. Gereksiz projelere başlamayın!

Aslan Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Doğuştan bir yeteneğe sahip olmadığın ve değersiz olduğun mitini terk etmiş olman önemli. Kanıtı da bir bedene sahip olman. Başka açılardan da kendine bakıyor musun? Spor yapıyor musun? Küçük sağlık problemlerin var mı? Bütün bu sorular birbiriyle bağlantılı. Yeteneklerine de bedenine baktığın gibi bak ve gör.


-Alinti-
 
Üst
Alt