22 Nisan 2021 Aslan Burcu ♌

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bugün liderlik rolü üstlenmeniz istenebilir. Belki de eşiniz biraz olaylara dahil olmanızı ve bazı şeyleri ele almanızı bekleyebilir. Bir cihazın tamir edilmesi gerekebilir. Bir tamirci ile görüşebilirsiniz. Belki de çocuklarınız okula gidecek veya okuldan dönecek olabilirler. Müdahale edin ve bugün bu konuda yardımcı olun. Eşinizi bu ekstra yardımcı tavrınızı takdir edecek!

Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Önünüzde gergin bir gün olabilir. Rahatsızlığın kaynağı muhtemelen işiniz veya kariyerinizdir. Hayatınızın sizi iğneleyen bir tarafı varsa, bugün üzerinde durmak ve göz ardı etmek imkansız olacaktır. Şimdi müzikle yüzleşme ve iyileştirme planı yapma zamanı. Başka birinin senin için planlamasını beklemek bir anlam ifade etmiyor. Bugün hayalperestler için uygun bir gün değil!

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Bir uçak seyehati mi düşünüyorsunuz? Bu tarz düzenlemeler yapmak ve seyehatler için hiç de uygun bir zaman değil. Rezervasyonunuz gözden kaçabilir, uçuşunuzla ilgili çok fazla gecikmeler olabilir, valiziniz kaybolabilir. Eğer bugün yolculuk yapmanız gerekiyorsa, yanınıza bir sürü okuma materyali alın ve onay numaralarını aldığınızdan emin olun. En azından bu şekilde hazırlıklı olursunuz!

Aslan Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugünün şartları senin için pek uygun olmayabilir. Birileri tarafından bir yöne gitmeye mecbur bırakılıyor gibi hissediyorsun ve işin kötü yanı senin başka yere gitmeyi istiyor olman. Fakat gözü kara hareketler yapma çünkü bütün bu eylemlerin ardındaki güç önemli. Hayatına dikkatlice yaklaş (ve kendine)!


-Alinti-
 
Üst
Alt