2021’in Beklenen 10 + 1 Filmi

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

2021’in Beklenen 10 + 1 Filmi​

Marvel yapımları, James Bond, Matrix ve daha niceleri... İşte beyaz perdede 2021'in en çok beklenen filmlerinin listesi.​

1​

1-no-time-to-die-mgm.jpg


Fotoğraf: UIP
James Bond | No Time to Die
Serinin 25. Filminde, Daniel Craig’li James Bond serisinin sonuna geliyoruz. Bu filmde, 5 sene önce işini bırakan Bond’un milyonları kurtarmak için son kez işinin başına geri dönmesi konu alıyor. Bir sonraki James Bond’un kim olacağıysa hala tartışma konusu.

2​

2-the-kings-man-20th-century-studios.jpg


Fotoğraf: 20th Century Studios
The King’s Man
Ralph Fiennes, Gemma Arterton gibi isimlerin yer aldığı The King’s Man, aynı isimdeki çizgi romandan esinlenmiş. Hayali bir İngiliz gizli servisinin, 2014’te çıkan ilk filmine ön film olarak geliyor. Hem aksiyon, hem komedi içeren The King’s Man’in, Mart ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

3​

3-dune-2021-warner-bros.jpg


Fotoğraf: Warner Bros
Dune
Kadrosunda bu son zamanların parlayan yıldızlarından Timothee Chalamet’nin olduğu Dune, Ekim’de sinemalara geliyor. Aynı isimli kitaptan uyarlanan bu filmde, ailesini ve insanlarınnı kurtarmak için başka gezegenlere giden Paul Atreides’den bahsediyor. Mad Max seviyorsanız, Dune da sizin için beklemeye değer olabilir.

4​

4-black-widow-2021-marvel.JPG


Fotoğraf: Marvel
Black Widow
Marvel sevenler için müjde: Avengers’la tanıtığımız Scarlett Johansson’un Black Widow’u kendi filmiyle ekran karşısına geliyor. Filmde, Natasha Romanov’un (Black Widow) hikayesine Kaptan Amerika’da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Avenger olmadan önce KGB ajanı olarak çalışan Romanov, bu filmde geçmişiyle yüzleşiyor.

5​

5-free-guy-2021-20th-century-studios.JPG


Fotoğraf: 20th Century Studios
Free Guy
Bir gün boyunca her şeyi yapmaya özgür olsan ne yapardın? Peki ya hayatın boyunca özgür olsaydın ve aynı bir oyun gibi her yandığında baştan başlasan hangi korkularını yenerdin? Listenin en komik filminde baş roldeki Ryan Reynolds, kendisinin aslında bir video karakteri olduğunu anladıktan sonraki yaşadıklarını anlatıyor. Konu olarak bize biraz Truman Show’u andırsa da, biraz daha aksiyon ve komedi odaklı gibi.

6​

6-venom-2-let-there-be-carnage-2021-sony-pictures.jpeg


Fotoğraf: Sony Pictures
Venom 2: Let There Be Carnage
Tom Hardy, Venom olarak ekran karşısına yeniden dönüyor. Serinin ikinci filminde Woody Harrelson, Cletus Kasady rolüyle kötü adam olarak karşımıza çıkıyor. Konusu hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip olmasak da Tom Holland’ın Spider Man’i de filmde yer alacak gibi duruyor.

7​

7-mission-impossible-7-supplied.jpg


Fotoğraf: Supplied
Mission Impossible 7
Tom Cruise, bu aksiyon serisinin 7.filmde ajan Ethan Hunt olarak başroldeki rolüne devam ediyor. 2022’de de 8.filmin beyaz perdeye gelmesi bekleniyor.

8​

8-sherlock-holmes-warner-bros-pictures.png


Fotoğraf: Warner Bros Pictures
Sherlock Holmes 3
En sonuncusu 2012’de vizyona girmiş olan Sherlock Holmes serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Film hakkında daha henüz çok detaylı bilgiye sahip olmasak da, Sherlock’un öldürdüğü sanılan baş düşmanı Moriarty’nın geri döneceğine inanılıyor. Başrollerinde oyanayn Law ve Downey’in bromance’inin olmadığı bir Sherlock Holmes’ü hayal bile edemiyoruz.

9​

9-eternals-marvel.jpg


Fotoğraf: Marvel
The Eternals
2021 senesi için Marvel senesi diyebiliriz. The Eternals, dünyayı kurtarmak için ortaya 7.000 yıldır saklandıkları yerden çıkan ölümsüz bir ırkın, insanlığı kurtarma çabasından bahsediyor. Marvel Comics’in aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Eternals’ta bir sürü tanıdık isim bir arada. Angelina Jolie’yi de uzun aradan sonra tekrardan ekran başına görebileceğiz.

10​

10-top-gun-paramount-pictures.jpg


Fotoğraf: Paramount Pictures
Top Gun
1986 yapımı Top Gun'ın devam hikâyesi. Maverick, ilk filminden 35 sene sonra Haziran ayında beyaz perdede olacak. Film, pilot Maverick'in eğitmen olarak hava kuvvetlerine geri dönüşüyle gerçekleşen olayları anlatıyor. Tom Cruise ve Val Kilmer rollerine devam ediyorlar.

11​

11-matrix-alamy.jpg


Fotoğraf: Alamy
Matrix 4
Matrix üçlemesinin çok merak edilen 4. filminin de Aralık’ta geleceği hakkında söylentiler var. Henüz yayınlanan bir fragman olmasa da, 2021 senesi içinde çıkması bekleniyor. Bize de merak içinde oturup beklemekten başka çare bırakmıyor.
-Alinti-
 
Üst
Alt