18 Nisan 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bırakın bugün aşkın ışığı parlasın. Kalbinizde ortaya çıkması gerekli olan çok fazla tutku var. Romantik doğanızın dizginleri eline almasına ve yaratıcı doğanızın kendisini göstermesine izin verin. Sevdiklerinizle ilgili kendisinize güvenin. Cesaretinizi toplayın ve liderliği elinize almaktan çekinmeyin. Şefkatli ve sevecen olun ancak bu rahatsızlık verici ve insanları sıkan bir seviyede olmasın. İnsanları serbest bırakın!

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Bugün, yaşamınızdaki büyük ve yavaş ilerleyen şeylere uyum sağlamak amacıyla çalışmanız gerekli olan bir gün. Hem parasal hem de duygusal olarak uzun süreli yatırımlar yapmayı düşünün. Şu anda sizin için çok büyük bir refah görünüyor, ancak başkaları tarafından aldatılmaktan kendisinizi koruyun. Hazır cevap ve her şeyi vaat edip ancak hiçbir şey sağlamayan insanlara dikkat edin. Neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ortaya çıkarabileceğiniz konusunda kendisinize güvenebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
İş hayatında başarı önünüze çıkabilir, fakat bugün kendisinizi biraz üzgün bulabilir ve bunun sebebini merak edebilirsiniz. Ancak bunun belli bir sebebi yok. Size olan durum öncelikle bir hayalkırıklığı. Çünkü beyniniz artık endorfin üretmiyor. İkinci olarak ise, muhtemelen bundan sonra nereye gideceğinizi bilemiyorsunuz. Buna yalnızca siz karar verebilirsiniz. Kendiniz için yeni bir hedef belirleyin ve bu istikamette ilerleyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Şu anda etrafın kadınlarla çevrili olabilir. Göksel açılar seni güçlü feminen enerjilerle bağlantıya geçiriyor. Büyükannenle, halanla, teyzenle, annenle vakit geçirebilirsin. Ya da kız kardeşini ziyaret edebilirsin. Hayatında yer alan kadınlarla iletişimde olacaksın. Duygularını ise, bu bayanların cesaretlendirmesi sonucu daha kolay ifade edebiliyor olacaksın.


-Alinti-
 
Üst
Alt