13 Nisan 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Modernliğin ne olduğu üzerine kafa yormak için güzel bir gün. Kendinzi senelerce, figüratif resmin avangard akımın kalbinde olup olmadığını sorgulayan soyut bir ressam gibi hissediyorsunuz. Ya da artık hiçbir akımın sizi tatmin etmediğini düşünebilirsiniz. Hal böyleyse, belki de işe kendinizden başlamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Bu sabah gururla ayağa kalkın ve emirlerinizi yeni güne yağdırmaya başlayın. Mükemmel bir biçimde çalışacağınızı bilerek kendinize güvenle yaptığınız her şeyde baskıcı bir tutum sergileyin. Başarıya karşı iştahınız yüksek olacak ve midenizdeki boşluğu kolayca doldurma imkanınız olduğunu göreceksiniz. Seyahat ve kültür heyecanınızı hareketlendiren maceralara atılın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Bugün kendi küçük dünyanızda kalmaya çalışın. Ne yazık ki, etrafınızdakiler çok aksi bir ruh halindeler. Onların şikayetleri size negatif enerjiden diğer bir şey vermeyecek bu sebeple işinizle ilgilenirken onları kendinizden uzaklaştırın. Etrafınızdaki bu sürekli şikayet etmelerden uzak durma konusunda çok kesin olmanız gerekebilir. Yapabilirsiniz, merak etmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Kendini geliştirmeye odaklanabileceğin bir gün. Daha daha sağlıklı beslenme modundasın. Sağlıklı ürünler satan bir marketten bol bol taze sebze meyve alabilirsin. Sistemin, son dönemlerin atıklarından arınmak istiyor. Vücudunu saf sıvı ve yiyeceklerle doldurursan kısa zaman içinde daha enerjik ve mutlu hissedersin!-Alinti-
 
Üst
Alt