12 Burca Uyumlu 12 Tarkan Şarkıları

Minikçe

Well-known member
HanımZade
:kiskis::kro_mendil::hug::duello:
Koç Burcu: Tarkan - Şımarık

Seviyor mu, kızıyor mu bir türlü anlaşılamayan burç Koç'un şarkısı elbette ki Şımarık olacaktı! Bir taraftan söyleniyor, bir taraftan azarlıyor ama aslında seviyor. Sürekli de bir "kovalama" konsepti var. Koç böyledir işte, zor olanı sever, peşine düşer, yakalayınca da öpücüklere boğar, muazzam bir aşk yaşatır.
Bu sırada bol bol söylenmesine, atar gider yapmasına da alışmak lazım.

Boğa Burcu: Tarkan - Verme

Bakın, Boğa'lar sadece ama sadece HUZUR istiyor. Kaotik insanların saçma sapan ilişkilerinden, dedikodulardan, mantıksız hallerinden bezmiş durumdalar. Ayrıca her şeyin de farkında olan, gerçekçi insanlar onlar. Onlara akıl vermeyin! Verecekseniz huzur verin!

İkizler Burcu: Tarkan - Kıl Oldum

İnce detaylar ve sivri bir dil İkizler burcunun olmazsa olmazıdır. Şen şakrak İkizler elbette ki "kıl oldum abi" şarkısı tadında yaşar; dünyaya, hayata, insanlara, her şeye güler! Bu şarkı da İkizler'in marşı olur!

Yengeç Burcu: Tarkan - Dudu

Yengeç'in gönlü ona torpil de geçer, kara kara da düşünür. Aşkı en güzel anlatan şu şarkı, en güzel seven Yengeç burcuna layık olur ancak! Yengeç, çiçek gibi tazecik, kıymetli bir tanecik, ana sütü gibi tertemiz olanı sever! Aşk, Yengeç'e yük olmaz! O böyle bilir, böyle yaşar!

Aslan Burcu: Tarkan - Gül Döktüm Yollarına

Bir aşık düşünün; kendisinden o kadar emin ki "eninde sonunda benim olacaksın, hadi naz yapma" diyor ama zorbaca değil asla! Bunu aşkla, neşeyle, eğlenceyle yansıtıyor. Tıpkı bir Aslan gibi!
Aslan sevdiğinden vazgeçmez, Aslan sevdiğine layık olduğu aşkı verir, kendisine güvenir. Yollarına gül de döker. Gündüzle gece, gökyüzünde yıldız olursunuz :)

Başak Burcu: Tarkan - Ay

Ay, ay mahvoldu! Düşe kalka peşinde maskara oldu! Aşkını anlatırken bile şikayet eden burç elbette ki Başak! :) Çilekeş, cefakar Başak artık gönlüne layık birini bulsun ya, üzmeyin Başak'ı!
Başak yine bu şarkıdaki gibi başkasının ardını toparlıyor, yoruluyor. Şikayet etse de, söylense de aşkından vazgeçmiyor.

Terazi Burcu: Tarkan - Hüp

Bildiğiniz gibi Terazi Venüs'ün, yani aşkın burcudur. Şimdi soruyorum size; Türk müzik tarihimizde bir şarkı daha var mı ki aşkı bu kadar güzel, bu kadar tatlı tarif etsin?! Yok! Terazi, aşkı tıpkı Hüp şarkısındaki gibi yaşar; kuş sütüyle besler, gül yerine koklar. Unutulmaz, olması gerektiği gibi bir aşk yaşatır. Denge, ahenk, uyum... Bunlar hep Terazilik!

Akrep Burcu: Tarkan - Ölürüm Sana

Veeee alevler yükselir! Akrep burcunun Tarkan şarkısı elbette ki Ölürüm Sana!
Tutku, ihtiras, arzular bu şarkıda adeta hayat buluyor. "Yaktın beni hain, tiryakin oldum yarim" diyerek de bağımlılık boyutunu anlatıyor. Akrep'in aşkına tercüman oluyor. Grrrr!

Yay Burcu: Tarkan - Kuzu Kuzu

Yay... Kim bilir yine ne halt yedi ki kuzu kuzu geri dönüyor! Affedileceğinden ve karşı tarafın onu yeniden isteyeceğinden çok emin; kendisine de güveniyor, gururunu yakabilecek kadar kendisiyle barışık. Pişmanlık dolu şarkıda bile neşe saçıyor. Hayat Yay burçlarına güzel!

Oğlak Burcu: Tarkan - Sevdanın Son Vuruşu

Siz aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmış olabilirsiniz ama Oğlak hayatın ve aşkın gerçekleriyle yaşar! Önce uyarır, sonra son bir kez şans verir. Fazla havalarda uçurmasa da, güvenilecek net bir aşk yaşatır. İşte bu yüzden Oğlak burcunun Tarkan şarkısı: Sevdanın Son Vuruşu!
Vur Oğlak, vur!

Kova Burcu: Tarkan - İnci Tanem

Bir Kova'yı seviyorsanız, sabredeceksiniz! Başka yolu yok!
Kova, kafası gidik bir burçtur lakin sizi sevdiyse, geri dönecektir. Kendisini ve dünyayı çözmeye çalışan o karmaşık zihnindeki sular durulana kadar, "vazgeçme, bekle beni" der. Bekleyen kazanır, Kova muazzam bir aşk yaşatır. Ama sevgili inci taneleri, biliyorsunuz ki sabır zor iştir. :)

Balık Burcu: Tarkan - Yolla

Derdi tasayı Balık'lara yollayın! Ne de olsa onlar alışıklar! Tüm dünyanın derdini çekerler! :)
Artık bu hassas ve duygusal halleriyle eğlenmeye dahi başlarlar. Acıyı bal eyler onlar. Canımızsınız, Balıklar. Size bu şarkıyı yolluyoruz!

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Kova Burcu: Tarkan - İnci Tanem

Bir Kova'yı seviyorsanız, sabredeceksiniz! Başka yolu yok!
Kova, kafası gidik bir burçtur lakin sizi sevdiyse, geri dönecektir. Kendisini ve dünyayı çözmeye çalışan o karmaşık zihnindeki sular durulana kadar, "vazgeçme, bekle beni" der. Bekleyen kazanır, Kova muazzam bir aşk yaşatır. Ama sevgili inci taneleri, biliyorsunuz ki sabır zor iştir. :)

CcNarNia

New member
Kullanıcı
İkizler Burcu: Tarkan - Kıl Oldum

İnce detaylar ve sivri bir dil İkizler burcunun olmazsa olmazıdır. Şen şakrak İkizler elbette ki "kıl oldum abi" şarkısı tadında yaşar; dünyaya, hayata, insanlara, her şeye güler! Bu şarkı da İkizler'in marşı olur!

Öylemiyimki:)

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Yakişir :$

Koç Burcu: Tarkan - Şımarık

Seviyor mu, kızıyor mu bir türlü anlaşılamayan burç Koç'un şarkısı elbette ki Şımarık olacaktı! Bir taraftan söyleniyor, bir taraftan azarlıyor ama aslında seviyor. Sürekli de bir "kovalama" konsepti var. Koç böyledir işte, zor olanı sever, peşine düşer, yakalayınca da öpücüklere boğar, muazzam bir aşk yaşatır.
Bu sırada bol bol söylenmesine, atar gider yapmasına da alışmak lazım.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
A

AyLa

Guest
Terazi Burcu: Tarkan - Hüp

Bildiğiniz gibi Terazi Venüs'ün, yani aşkın burcudur. Şimdi soruyorum size; Türk müzik tarihimizde bir şarkı daha var mı ki aşkı bu kadar güzel, bu kadar tatlı tarif etsin?! Yok! Terazi, aşkı tıpkı Hüp şarkısındaki gibi yaşar; kuş sütüyle besler, gül yerine koklar. Unutulmaz, olması gerektiği gibi bir aşk yaşatır. Denge, ahenk, uyum... Bunlar hep Terazilik!

Kesinlikle doğru ;-)

Ama bunlar elbette hep karşı tarafa bağlı

Terazi Sevildiğini hissetmezse ya onunla can sıkıntısı geçene kadar oynar yada dönüşsüz terk eder ;-)

M

Muzik

Guest
Boğa Burcu: Tarkan - Verme

Bakın, Boğa'lar sadece ama sadece HUZUR istiyor. Kaotik insanların saçma sapan ilişkilerinden, dedikodulardan, mantıksız hallerinden bezmiş durumdalar. Ayrıca her şeyin de farkında olan, gerçekçi insanlar onlar. Onlara akıl vermeyin! Verecekseniz huzur verin!
:kro_mendil:

Ahmet

New member
Kullanıcı
Yengeç Burcu: Tarkan - Dudu

Yengeç'in gönlü ona torpil de geçer, kara kara da düşünür. Aşkı en güzel anlatan şu şarkı, en güzel seven Yengeç burcuna layık olur ancak! Yengeç, çiçek gibi tazecik, kıymetli bir tanecik, ana sütü gibi tertemiz olanı sever! Aşk, Yengeç'e yük olmaz! O böyle bilir, böyle yaşar!

güzelmiş

Minikçe

Well-known member
HanımZade

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
ahaha :D Koç Şecimi Güzeldi.

Alt