1 Aralık 2017 haftasında Türkiye'deki sinema salonlarında 5'i yerli 9 film vizyona g

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Aile Arasında, vizyona damga vurdu!
Gülse Birsel'in senaryosu kaleme aldığı ve başrollerinde Demet Evgar ile Engin Günaydın'ın yer aldığı Aile Arasında, açılışı 504 bin kişiyle yaptı. Film, böylece bu yılın en iyi dördüncü açılışını yapmış oldu.

Box Office Türkiye’nin verilerine göre, BKM’nin yeni filmi Aile Arasında, yılın en iyi dördüncü açılışına imza attı. Yıl içi toplam seyirci miktarında ise 64 milyon seyircinin geride bırakıldığı hafta sonunda, Aile Arasında 504 bin 024 seyirciyle gişenin zirvesine çıktı.

AYLA ‘TÜM ZAMANLAR’ LİSTESİNDE

Ayla ise hafta sonunu 308 bin 830 seyirciyle ikinci sırada tamamladı. Şimdiden toplamda 4 milyon 106 bin 318 seyirciye ulaşan film, dram türünde seyirci rekorunu elinde bulunduran Babam ve Oğlum’u geride bırakarak bu alanda yeni rekorun sahibi oldu. Ayla ayrıca G.O.R.A’yı geride bırakarak tüm zamanların en çok izlenen dokuzuncu filmi oldu.

YOL AYRIMI’NDAN MİNİMUM KAYIP

Vizyona girdiğinden beri başarılı gişe performansını sürdüren Yol Arkadaşım, seyircisinden minimum seviyede kayıp yaşayarak hafta sonunu 118 BİN 884 seyirciyle ve üçüncü sırada kapattı. Vizyondaki ikinci hafta sonunu tamamlayan Kardeşim Benim 2, 108 bin 200 seyircide kalırken, Justice League: Adalet Birliği 67 bin 93 seyirciyle Box Office Türkiye’nin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.
 
Üst
Alt