06 Haziran 2021 Yay Burcu ♐

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Sevdiklerinize nazik davranmaya çalışın. Gezegensel enerjilerden dolayı biraz sinirli olabilirsiniz ve bunu ailenizde çıkarmak size kolay gelebilir. Huysuz bir ruh halinde olsanız bile çocuklarınızı sevdiğinizi belirtin! Ya da eşinize bazı sorunları çözdüğünüzü söyleyin ve ona karşı kaba olmayın. Kalbiniz, açın ve insanların sizi ne kadar önemsediğini görün.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Bugün sizi saran akışa yumuşak ve nazik bir hareketle dalın. Son zamanlarda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan endişeleriniz hakkında kendinizi rahatlatın. Bilinçaltınız yolu biliyor. Günün anahtar kelimeleri duyarlılık ve sezgidir. Bunlar sizin uzmanlık alanlarınız. Bir şey için endişelenmenize gerek yok. Her şey yoluna girecek. Bu yüzden, kendinizi yeterince hazırlamadığınız için endişelenmeyin. Bir mola verin ve rahatlayın.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün dışarıda zaman geçirmek isteyebilirsiniz, belki parkta bir yürüyüş olabilir. Bunu yapmanın en iyi yolunun bir süreliğine kendinizden uzaklaşmak olduğunu düşünebilirsiniz. Karar vermek bugün sizin için kolay olmayacak bu yüzden çok da zorlamayın. Dışarı çıkıp temiz havanın tadını çıkarın. Bazen bazı şeyler onları bir süreliğine aklımızdan çıkardığımızda daha hızlı bir araya gelir.

Yay Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Bugün birisinin, görevini ayak sürüye sürüye yapışını izlemek adeta bir boyanın kurumasını beklemek gibi hissettirecek. Çünkü bu işi yapmanın daha hızlı ve daha iyi bir yolu olduğunu biliyorsun ama bu kişi yavaş ve zamanın keyfini çıkara çıkara hareket etmekte kararlı. Bu durum sende rahatsızlık ve hatta sinirlilik yaratacak ve olaya müdahale etme dürtüsüyle karşılaşacaksın. Sabırsızlığınla insanları kendinden soğutmamaya dikkat et.

-Alinti-
 
Üst
Alt