06 Haziran 2021 İkizler Burcu ♊

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
İkizler Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Ailenizle biraz daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Son birkaç gündür çok yoğundunuz. Çocuklarınız sizinle biraz zaman geçirmek, konuşmak ve oynamak istiyor ya da eşiniz/sevgiliniz sizden daha fazla sevgi bekliyor olabilir. Sevdiklerinize öncelik verin. Bu yakınlık ve paylaşım çin programınızda yer açabilirseniz, aileniz çok sevinecek ve onlarla olan ilişkileriniz çok daha sağlam ve mutlu olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Hayatınızı değerlendirmeye almak isteyebilirsiniz. Belki de kariyeriniz açısından işleriniz doğru yönde gitmiyormuş gibi hissediyorsunuzdur. Meditasyon yapmak ve gerçekte ne yapmak istediğinizi anlamak isteyebilirsiniz. Sadece başkalarını memnun etmek için bir şeyler yapmayın. Sizi mutlu edecek seçimler yaptığınızdan emin olun. Kariyer planlarınızı veya ilişki hedeflerinizi, gerçek size uyacak şekilde ayarlayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Yakın bir arkadaşınız veya romantik partneriniz bugün çok da konuşkan gibi durmuyor ve bu yüzden bu kişinin sizi hala önemseyip önemsemediği konusunda endişelenebilirsiniz. Ancak, maddi konularda bazı zorluklardan geçiyor bu da onları hüzünlü yapıyor olabilir. Eğer konuşmak isterlerse onları dinleyin, istemezlerse de yine de yanlarında olduğunuzu bilmeleri önemli.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Eyleme geçmeden önce iyice düşün. İhtiyatsız hareketler başını belaya sokabilir. Günlük rutinini bozabilecek ve seni savunmasız yakalayabilecek bazı can sıkıcı olaylar meydana gelebilir. Otur ve konuya biraz kafa yor; sonra eylemde bulun. Yoluna çıkan engeller ise, sana çok hızlı gittiğini hatırlatan, evren tarafından gönderilen mesajlar olabilir. Biraz yavaşlama zamanı.


-Alinti-
 
Üst
Alt