05 Haziran 2021 Akrep Burcu ♏

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Havada aşk kokusu var. Kendinizi ormanın içinden atlayan ve karşılaştığı tüm canlıya özel gücünü gösteren bir süper kahraman gibi düşünün. Verecek çok fazla şeyiniz olduğu için bunun karşılığını da fazlasıyla alacaksınız. Aşkınızı her yere saçın. Oradan oraya atlayarak adeta insanların gülümsemelerini topluyorsunuz. Endişelerinizi bir kenara bırakın. Mutlu olmak için çok neden var. Gülün çünkü sizi genç tutan şey bu.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Bu sizin için mutlu, enerjik bir gün olmalı. Fiziksel dayanıklılığınız yüksek olacak, bu yüzden herhangi ağır bir iş yapmak istiyorsanız, bunları yapmak için gücünüz yüksek olacak. Hatta bazı toksinleri atmak için bir antrenman yapmak ya da uzun bir koşuyla kendinize meydan okumak isteyebilirsiniz! Bugün dünyadaki yaşamın bir parçası olduğunuzu hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Eski sandığınızı yeniden kullanılır hale getirmenin zamanı geldi. Özel bir inancınız alevlenmiş gibi görünüyor. Bunu tüm dünyaya yayma dürtüsüne karşı koyamıyorsunuz. Kesinlikle, hevesinizi paylaşın fakat bunu dikkatlice ve düşünerek yapın. İnsanlar çok fazla bilgi vermediğiniz zaman daha iyi tepki verirler. Bırakın kendi sonuçlarını kendileri çıkarsınlar.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Yeniden organize olmak senin için günün teması olabilir. Her zaman bir şeyler geliştirmek konusunda fikirlerin olmuştur ve bugün bu fikirleri evine uygulamak isteyeceksin. Çocuklarını da ev işlerine dahil etmeyi düşünebilirsin mesela. Ya da romantik partnerinden evi dekore etmek konusunda destek alabilirsin. Günün sonunda aklına ne gelirse gelsin, bunların meyvelerini yiyebileceksin.


-Alinti-
 
Üst
Alt