KINAMA ALANI

CcNarNia

New member
Kullanıcı
AUTU KORNER VEREREK BİZİ 3 PUANDAN EDEN TFF EYYAMCI HAKEMLERİNDEN ALİ PALABIYIK I KINIYORUM.

599563c567b0a91640408bff.jpg

Ahmet

New member
Kullanıcı
yanlışa doğru demekte ısrar eden cahilleri kınıyorum

Ahmet

New member
Kullanıcı
şiddet kime uygulanıyorsa canı cıksın kadına erkege canlıya cansıza ..

Minikçe

Well-known member
HanımZade
yiyeceklerin içine bişeyler bişeyler katan insancıkları kınıyorum ...Bu ne etiiiiiiiiiiiiiiiii

BesiktasCarsi

New member
Kullanıcı
bana arifeyi gösterip bayramı gostermeyen mınıkce yı kınıyorum :) tam yaklastım dıyorumm fark atmaya baslıyor yıne:)

BesiktasCarsi

New member
Kullanıcı
starting box dan aldıgı bırıncılıgı beyaz bayrak Ayna Yaparak kazanan Minikce yi kınıyorum :)

Gupse

New member
HanımZade
uzaklarda olanları kınıyorum,imkansızlıkları kınıyorum,çerkesim dediğimde hımmm çerkes kızları da güzel olur diyenleri çok çok ekstra kınıyorum!,hiç bi açıklama yapmadan okulun grubundan pat dıye çıkartan müdür yardımcısını kınıyorum! , gereksiz yere çok konuşanları kınıyorum ,halden anlamazları kınıyorum.mobilden foruma bağlanmayan telefonumu kınıyorum, gerektiğinde hızlı geçmeyen zamanı kınıyorum ...

D

Delikan

Guest
uzaklarda olanları kınıyorum,imkansızlıkları kınıyorum,çerkesim dediğimde hımmm çerkes kızları da güzel olur diyenleri çok çok ekstra kınıyorum!,hiç bi açıklama yapmadan okulun grubundan pat dıye çıkartan müdür yardımcısını kınıyorum! , gereksiz yere çok konuşanları kınıyorum ,halden anlamazları kınıyorum.mobilden foruma bağlanmayan telefonumu kınıyorum, gerektiğinde hızlı geçmeyen zamanı kınıyorum ...
Destan yazdın mubarek :)

Alt