İyiki Doğdun Boss

Minikçe

Well-known member
HanımZade
İyiki doğdun @Boss İyiki benim arkadaşım oldun.Benim Koruyucu meleğim en mutlu en sağlıklı yıllar senin olsun arkadaşm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

maxresdefault.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım iyi doğdun iyiki varsın nice senelere sağlıklı huzurlu mutlu ve en önemlisi günahsız tertemiz bi hayat yaşaman dileği ile :) :D
Tortg.jpg

Son düzenleme:

Radioactive

New member
Kullanıcı
İyiki doğdun @Boss İyiki benim arkadaşım oldun.Benim Koruyucu meleğim en mutlu en sağlıklı yıllar senin olsun arkadaşm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

maxresdefault.jpg

Anam bana doğum günü konusu açmış Minikçe. Vaay ya çok hoşuma gitti çok sağol. :) Hep beraber, herkes uzun mutlu bir ömür yaşasın inşallah. Çok sağol. :)

Sevgili @Boss

Iyi ki Doğdun

Iyi ki Bizlerlesin

Iyi ki Arkadaşız

Iyi ki Varsın

Doğum Günün Kutlu Olsun

Ekli dosyayı görüntüle 1557

Ekli dosyayı görüntüle 1558

Ekli dosyayı görüntüle 1559

Ayla, bu güzel mesajın için çok teşekkür ederim. :) İyi dileklerin için sonsuz teşekkürler. :)

hayırlı ömürler @Boss kardeşim

Çok sağol Lastsamurai eline sağlık :)

Yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım iyi doğdun iyiki varsın nice senelere sağlıklı huzurlu mutlu ve en önemlisi günahsız tertemiz bi hayat yaşaman dileği ile :) :D Ekli dosyayı görüntüle 1560

Eski yaşlar gitmesin ya kalsın bi kenarda ama dimi. :) Çok teşekkür ederim ince dileklerin için. Çok sağol. :)

nice mutlu senelere :)

Eyvallah Lampard, çok teşekkürler. :)

Whois, tebriğin için çok sağol :)

Mutlu yıllar @Boss yaşasın koçlar :)

Tabi yaaa. :) Çok sağol.

Son düzenleme:
Alt