Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouMeYou kullanıcısının son içeriği

1. YouMeYou

Senin Burcun Hangisi ?

2. YouMeYou

Senin Burcun Hangisi ?

3. YouMeYou

YouMeYou Bir DiLek MaSaLı..

Öyle çatal solda bıçak sağda falan değil (!) -Günaydın demek mesela… Gülümsemek… Selam vermek… Hatır sormak… -Gürültü yapmamak mesela… Korna çalmamak, bağıra çağıra konuşup, hayâsızca gülmemek… -Yol vermek, yer vermek mesela… Zeki(!) olduğunu sanarak kırmızı ışıkta geçmemek mesela…...
  4. YouMeYou

Nick AnalizLeri :)

Harikasin kuzum teşekkür ederim ❤
  5. YouMeYou

Bir kadının başı onu gerçekten seven, Koruyan sahiplenen adamın göğsüne yakışır Çünkü öyle adamlar göğsünün altında Yalnızca o kadın için çarpan bir kalp taşır
  6. YouMeYou

Biliyoruz ki bütün acılar bir gün geçer... Bütün fotoğraflar sararır... Yara kabuk tutar kapanır... Bir sabah yine taze ekmek ister canın kahvaltıda... Bir fincan sade kahve... Demli bir çay ister akşam üstü olunca... Sokakta mevsimi fark edersin, aynada kendini... Önceleri belli belirsiz, sonra...
  7. YouMeYou

Son günlerin en eğlenceli şarkısı ☺
  8. YouMeYou

Kimin yanında kendinsen, kimin yanında yüzün gülüyorsa, kimin yanında savunmaların yoksa, kimin yanında kaygın yoksa, kimin yanında maskelerin yoksa, kimin yanında özgürce gülebiliyorsan, kimin yanında rahatça ağlayabiliyorsan, kimin yanında hatalarını rahatça kabul edebiliyorsan, kimin...
  9. YouMeYou

''Kadın dediğin''diye cümleye başlamadan önce, kendine ne kadar adam diyebileceğini düşün .. Hiç zorlama kendini, kendini kandırma. Dört dörtlük değilken, dört dörtlük cümleler kurma.. ''Oturmasını,kalkmasını bilecek''diyorsun ya, oturduğun aşk sofralarından kaç kez bencilce kalktın iyi...
  10. YouMeYou

Sohbetforumlari.net Karneleri.

Bu hoca bana kafayı takmış asla kabul etmiyorum☺
  11. YouMeYou

Haftanın Konuğu ''wahShe''

Sorgusuz sualsiz seni seviyorum desem cevabın ne olurdu ? Iyiki tanidim dediklerimden dediğim @Wahshecim .)
  12. YouMeYou

Öyle birini sevki, seni görünce heycanlansın. Yanındayken bile özlesin, uzağındayken seni düşünsün. Çok sevince şımarmasın, çok ilgilenince değişmesin. Hep ilk gün ki gibi sevsin seni, hep ilk gün ki gibi baksın. Uzun süre aramayınca küssün, tavır yapsın sana. Umrun da değilmiş gibi değil...
  13. YouMeYou

Günün Fotoğrafı.

14. YouMeYou

Bazı insanlardan bikaç tane olmalıydı... Bazılarından hiç...
  15. YouMeYou

Kırkından sonra bulduysan bir kadını bil ki, bağını bilmediğin üzümden şarabın var mahzeninde. Bakmasını da bilir, sevmesini de... Ama unutma, iyi şarap, yıllanmış şaraptır. Ve iyi şarabın dibinde tortu olur. Kadehe doldururken nazik ol, bulandırma geçmişi. Gözleri ışıl ışıl bakar da arada...