Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TayLan kullanıcısının son içeriği

1. TayLan

Düşün Ki O Bunu Okuyacak ?

Yanlış şeyler düşünüyorsun. Beni, bizi düşün :)
  2. TayLan

Şu Anda Ne Yapıyorsunuz ?

Şuanda hesap veriyorum .)))
  3. TayLan

Üstteki Üyeyi Yolda Görsen ?

Haydi gülümse, şiirin sadece kitaplarda olmadığına ikna olsun herkes derim :)
  4. TayLan

Üstteki Üye İçin Cinayet Planı Yapın :)

Beden bir sanat eseridir ve buna saygı gerekir. Bu yüzden ölüm sırasında bile güzel olmalı insan. Her kesik, her yara bir tablodaki fırça darbeleri kadar özenli olmalıdır.
  5. TayLan

Buğulu bir cama ne yazardınız?

Hayırlısı !
  6. TayLan

Çikolatanızı kimle/kimlerle paylaşırdınız ?

Teşekkürler bayan. En az benim kadar kibarsınız :)
  7. TayLan

TayLan'ca

Seni tanımak, seni bir kerecik bile görmek. Milyarca yıl yaşamaktan daha dolu. Daha hızlı ve daha değerlidir...!
  8. TayLan

TayLan'ca

Seni hiç tanımadığım bir şehrin sokaklarında kaybolmak gibi. Bekliyorum! Bul ve sev beni.
  9. TayLan

Günün sözü

Belki o eski SEN olur yüreğimde. Boncuk gözlerin, tatlı gülüşün. Ve hiç unutamadığım KIVIRCIK SAÇLARIN'ı okşar ellerim Dalgalanır yüreğime KIVIRCIK SAÇLARIN. Usul usul yaklaşır farkına varamam. Ve sımsıkı sarar beni aniden kaçamam. Bir daha istesem de ne seni ne de KIVIRCIK SAÇLARIN'ı yanlız...
  10. TayLan

R harfini kullanmadan cümle kurun

Seninle çay içmeliyiz :)
  11. TayLan

Şu anda ne düşünüyorsunuz ?

Benim düşündüğümü, oda düşünüyor mu acaba ? :)
  12. TayLan

Fark Ettim De

Aynaya bakınca fark ettim de, Ben ne yakışıklı insanım :))
  13. TayLan

Üstteki Üye Camdan Düşüyor Olsa Ne Yapardınız ?

Sen aklıma düş, ben sana içeride bakarım .)
  14. TayLan

Minikçe düş'ler

Eyv tşk ler.
  15. TayLan

Minikçe düş'ler

Özlemek diye bir şey var sol yanımda ve buna engel olamıyorum… Ne göğsümden söküp atabiliyorum bu duyguyu, ne de onunla yaşamaya alışabiliyorum… Bir yanım ‘iyi oldu gittiği’ diyor, bir yanım hala kabullenemiyor. Ben ne yapacağımı bilemiyorum. Gülen yüzler dağıtıyorum etrafa, içimdeki ağrıyı bir...