Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sukunet kullanıcısının son içeriği

1. Yönetime Elestiri

Madem konu irc kurallarini aşip kadin haklarina ve etiklige geldi ben de o konudaki yorumumu yazayim. Sizin tabirinizle sarkintiliga yol acan kisi de Lotus nickli bayandir. Orada yayin yapiliyosa herkese hitap edilir. Madem sevgilisi var o kisiye ozel yayin yapar havasina girmeseydi. Okusaydiniz...
  2. Yönetime Elestiri

Yalniz kendi forumundasin. Bu reklamin sana faydasi olmayacaktir
  3. Yönetime Elestiri

Benim yazdiklarimin icerisinde savunduguma dair tek bir sozcuk gosterebilir misin? Bence sen kendi yoneticiligini sorgula. Simdi beni de kara listenize alabilirsiniz hade eyv.
  4. Yönetime Elestiri

Oncelikle yonetim yaptiklarindan, uyguladigi tavirlarin adil oldugundan eminse bu mesajimi kaldirmasin. Asla hakaret icermeyecektir. Yillarca yoneticilik yaptim kimsenin ozelden baskasina ne yazdigiyla ilgilenmedim. Olgun yoneticilik bunu gerektirir cunku. Malum hanimefendinin uzerine dusen...
  5. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Ccnarnia, ben görsellik ve kadınsal olarak sormamıştım ne anladıysan paylaştın bu fotoğrafı :)
  6. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Gulum eyv :) anka disinda beni sasirtan cikmadi. O da anka iste aksi
  7. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Sempatimi durdugum kisi anka. Yorumunun altina yazacaktim ama forum acemilgi nereye yazdiysam
  8. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Clas sana sa sempatim son hiziyla artiyo
  9. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Sana artik sempati duymadigimi belirtmeliyim:)
  10. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Sagol Asiye. Sen de hayirli olasin:)
  11. Biz Nere Düştük Arkidiş :))

Pala tursu olasin beni dusudugun hallere bak
  12. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Degerli yorumlariniz nedir:)
  13. Pattaya - Tayland

En ilgi duydugum konular dunya sehirleri ve tanitimlari. Devamini bekliyoruz. Umarim dogru yere yazmisimdir.d
  14. Sukunet Hoş Geldiniz

Zinet jade baron asiye hb tskler. La edri seni hos bulacagim gun kafayi yetirdigim gundur
  15. Sukunet Hoş Geldiniz

Tesekkur ederim JudeL buralari ogrendikten sonra keyif alacagmdab suphem yok:.)