Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selçuk kullanıcısının son içeriği

1. Selçuk

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik (Günün Şiiri)

BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can kurban inan ki benim köyüme Gülabi'nin torunları derler bizlere Özü başkadır benim köyümün XXX Yeşil yeşil meşeleri var...
  2. Selçuk

Gecenin Namlusu

Paylaşımınız için çok teşekkürler.
  3. Selçuk

Ruhum Zindanda Kaldı

Ellerinize sağlık teşekkürler.
  4. Selçuk

Ali Munzur - İbrahim Sadri

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın İbrahim Sadri üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  5. Selçuk

İstanbul'a Kar Yağıyordu - İbrahim Sadri

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın İbrahim Sadri üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  6. Selçuk

Otuzbeş Yaş Şiiri - Cahit Sıtkı Tarancı

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın Cahit Sıtkı Tarancı üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  7. Selçuk

Hoşçakal Aziz'im - Serap Kadıoğlu

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın Serap Kadıoğlu hanımefendinin yüreğine sağlık. Saygılarımla
  8. Selçuk

Memleket İsterim - Cahit Sıtkı Tarancı

Yıllardır İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın Cahit Sıtkı Tarancı üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  9. Selçuk

Yüreğim Dağlarda Kaldı - Nuri Can

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın Nuri Can üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  10. Selçuk

Kartal Yuvası - İsmail Şener

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın İsmail Şener üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  11. Selçuk

Tüm Dünya Sizin Olsun Bizler Gidiyoruz - Mehmet Aluç

İnsanı etkileyen çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Sayın Mehmet Aluç üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  12. Selçuk

Aziz'im - İbrahim Sevindik

İnsanı etkileyen çok akıcı bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. En vurucu dizesi de budur. Sayın İbrahim Sevindik üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  13. Selçuk

Munzur Dağlarında Gülabioğulları - Brastikli İbrahim Sevindik

İnsanı etkileyen çok akıcı bir öykü. Çok büyük bir beğeniyle okudum. En vurucu dizesi de budur. Sayın İbrahim Sevindik üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  14. Selçuk

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik

İnsanı etkileyen çok akıcı bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. En vurucu dizesi de budur. Sayın İbrahim Sevindik üstadın yüreğine sağlık. Saygılarımla
  15. Selçuk

Kemal'im - İbrahim Sevindik