Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SeHZaDe kullanıcısının son içeriği

1. SeHZaDe

TOP20`de ßu Hafta Zeki Müren ŞarkıLarı..

@Muzik için gelsin :)
  2. SeHZaDe

Benim de Söyleyeceklerim Var!!!

Temiz ruh, beyaz bir defterle geldik dünyaya. Kimimizin altında küheylan, kimimiz de yaya Kirli ruh, siyah defterle dönüyoruz dünyadan. Kim bilir, hangi salada uyanılacak rüyadan. Ne tesadüfen geldik dünyaya, Ne de mecburen yaşıyoruz. Ne çekip gidebiliriz dünyadan, Ne de kalma...
  3. SeHZaDe

TOP20 de ARAßESK VE FANTAZİ

sevgili @Muzik için gelsin çok sever müslümü :D
  4. SeHZaDe

MevSim.org da Cay Tadinda Sohbete de haydee

çaylar filiz içmeyen keriz :P
  5. SeHZaDe

Ben mutluluğu ALLAHtan istedim verirse hikmetidir vermezse imtihanımdır kimseyle bir ilgisi yok...
  6. SeHZaDe

Ölürüm Türkiyem

7. SeHZaDe

Her Gune Yeni 1 Soz

hayat ne dipsiz bir kuyu ne de dar bir sokaktır değişik yollar vardır hepsi sevgiye çıkar senin yolun çıkmıyorsa gitmiyorsun demektir...
  8. SeHZaDe

MevSim.org da Cay Tadinda Sohbete de haydee

bi çayda ben ala bilirmiyim ince belli bardakta :)
  9. SeHZaDe

Şu anda ne düşünüyorsunuz ?

artık uyusam mı die düşünüyorum :)
  10. SeHZaDe

DostLuk sevgidir guvendir candir

bunu okuyunca aklıma daha önceden okudugum bir hikaye geldi onu suraya atı verem bende :)) genç adamın biri, babasına her gün; 'benim de dostlarım var, sendeki dost gibi' baba, itiraz eder, olmaz öyle çok dost, hakikisi belki bir, belki iki, fazlasını bulamazsın gerçek, hakiki devam eder...
  11. SeHZaDe

'' Kalbine girilmesine yasaklar koyan birinin yüreğine sızarsanız eğer, bir mülteci gibi kalakalırsınız... ''
  12. SeHZaDe

Öyle güzel sensizim ki; bi'görsen... Gelmezsin zaten.
  13. SeHZaDe

Kimseyi sevemiyorsanız illa unutamadığınız birisi yoktur; Ya hevesiniz kalmamıştır, ya inancınız...