Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Orkun kullanıcısının son içeriği

1. Herşeyiniz tezat!

Arkadaşlar ben hızınıza yetişemiyorum! Forum sohbetin bagli olduğu forum. Konu eleştiri konusu Ben burada da kendimi ifade etmem için firsat bulamazken sen bana diyorsun ki yeri burasi degil operhelp e git. :) Soruyorum kalabalikta yapilan hareketin tenhada özür ü olur mu? Bana burada derdimi...
  2. Süpermen User'e Karşı!

Creavite ve minikce yukaridaki özgürlüğüm bir baskasinin özgürlüğüne mani olmuş mudur? Dedigim gibi uslubum diger kullanicilara göre serttir. Ama okuduğunuzu anliyorsaniz sayet? Benim yaptığım da öz de ilgili kişiyi şiir e davet etmekti seha bunu sirinlik yaparak davet eder ben bu sekilde...
  3. Süpermen User'e Karşı!

Her türlü belalti ve küfürbaz oldugum dile getirilmiş. Peki soruyorum. Hanginizin anasina babasina ve yahut damarima basilmadikça herhangi bir şekilde küfür etmişim çok ama çok merak ediyorum. Bazı cümleler vardir argonun yer etmesi gerekir. Bazı cümleler vardır küfürsüz etkili olmaz. Yeri...
  4. Süpermen User'e Karşı!

Bu paylaşımda EUPHRAT nickli süpermeni ele almak istedim. Arkadaşlar bağlı bulunduğumuz yer bir sohbet portalı buraya userin her türlüsü geliyor. Kimisi keyifli kimi sinir bozucu kimisi aksi kimisi sevimli kimisi alim kimisi zalim yani anlayacağınız enva-i çeşit user var. Bence bu tarz yeri...