Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hasretle kullanıcısının son içeriği

1. hasretle

Zeynep...

Zeynep… Hafta sonu Urfa gezimizde, Harran’da tanıştık onunla. Gün Boyu oldukça dolaşmış ve yorulmuştum. Hava da sıcaktı. ‘Çok susadım suyum bitmiş’ diye sesli söylemiştim arkadaşlarıma. Birkaç dakika sonra küçük bir kız çocuğu elinde su ile geldi. Şivesi ile ‘Abla su getirdim sana ’ dedi...
  2. hasretle

TOP20 Türküler'imiz Sonuçları..

Dinleme fırsatım olmadı ama, eminim ki; çok güzel ve başarılı bir yayın olmuştur. Emeğinize sağlık @DireniŞ ve @Muzik Sevgiler :)
  3. hasretle

Sanal'da Aşk Yaşanabilir'mi ?

Ben bu yazıyı değil olumlamak, altına imzamı atıyorum :) Tam olarak benim de düşüncem budur...
  4. hasretle

En son çektiğiniz fotoğraf

Konum: Urfa-Gümrük Hanı 07.10.2018- Pazar Saat:13:10 Menengiç Kahvesi
  5. hasretle

En son çektiğiniz fotoğraf

Mırra içerken Konum :Urfa- Gümrük Tarih: 07.10.2018 Pazar Saat: 12:45
  6. hasretle

Prenses Düşler

7. hasretle

Kaybedenler Kulübü

MASA DA MASAYMIŞ HA / EDİP CANSEVER Adam yaşama sevinci içinde Masaya anahtarlarını koydu Bakır kaseye çiçekleri koydu Sütünü yumurtasını koydu Pencereden gelen ışığı koydu Bisiklet sesini çıkrık sesini Ekmeğin havanın yumuşaklığını koydu Adam masaya Aklında olup bitenleri koydu Ne...
  8. hasretle

Doğum Günün Kutlu Olsun KraL

:cool: ;d
  9. hasretle

Doğum Günün Kutlu Olsun KraL

Sevdiklerinle birlikte; sağlıklı, mutlu, huzurlu ve yüreğince bir yaşam dilerim paşam :-) Mutlu yıllar... !hediye @KraL Oralet ;d
  10. hasretle

TOP20'de Bu Hafta Türküler'imiz..

Güncel
  11. hasretle

HoŞ GeLdin KaLpSiz..

Merhaba @KaLpSiz hoş geldiniz, keyifli forumlar :)
  12. hasretle

Yayının yapılacağı saatlerde; şehir dışında olacağımdan, yüksek ihtimal dinleme fırsatım olmayacak. Fakat ne diyorduk her daim... 'Gönüller bir' Ufak bir gezintiye, güneşin doğuşuna yakın yerlere gideceğim... Kim bilir belki güneş toplarım bende yine yenidenlere, umutlara ve güzelliklere...
  13. hasretle

Hasret Gültekin... Ne zaman dinlesem tüylerim diken diken olur. Ölümün her türlüsü acıdır da, bu ölüm bir başka idi ...! İsteğin için çok teşekkür ederim @CcNarNia , sevgiler sana
  14. hasretle

Türkiye'nin Mesleğinde İlk Olan Kadınları

'Kadınlarımız' diyebilen bir toplum olabilmek ümidi ile... (her daim) Paylaşımın için teşekkür ederim canım @Muzik :love: İlk alfabenin yazarı: Melahat Uğurkan İlk avukat: Süreyya Ağaoğlu İlk bakan: Türkan Akyol İlk başbakan: Tansu Çiller İlk belediye başkanı: Müfide İlhan İlk büyükelçi...
  15. hasretle

Eylül Sabahının Serinliğini...

Senin de yüreğine sağlık her daim @Muzik canım :love: