Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hasannakyuz kullanıcısının son içeriği

1. hasannakyuz

YouTube Seo Hizmeti

Hizmetiniz nedir: Youtube video izlenme oranlarında %100 organik artış ve buna bağlı olarak abone sayısında artış. Hizmet bedeli minimum: Video başına 200 TL ( forum mevsim üyelerine özel ) Referansınız: Tıkla Ödeme yöntemi: İş Bankası, finans bank, yapı kredi havale Çalışılacak kanallar...
  2. hasannakyuz

Özgün Makale Kontrolü Nasıl Yapılır?

Son 2 başlık kaldı hazırladığım makale de ben o iki başlığı da halledeyim de 1-2 saate gelirim.
  3. hasannakyuz

Şöyle izah edeyim. O ortamı yaşattığım her kişi, hafta sonu yine gidiyor musunuz diye, hafta içi full aynı soruyu soruyor 😃
  4. hasannakyuz

Sana anlatamıyorum gel benle 2 gün doğanın içinde kamp yapalım, insan yok kafa rahat tut pişir ye, sohbet muhabbet. Pazartesi işe giderken de, sanki atmışlar seni arıtma sistemimin içine, her şeyden arınmış bir vaziyette keyfine bak. Hafta içi yine dol öyle hafta sonu gel yine 😂
  5. hasannakyuz

Buradayım abi 😃 Sağol Tevfik.
  6. hasannakyuz

Herhangi Bir Sayı Neden 0'a Bölünmez?

Eline sağlık abi.
  7. hasannakyuz

Google Analytics Nedir Nasıl Kullanılır

Harika bir yazı olmuş abi. Benim hesaplarım karışık olduğu için problem oluyor, yeni bir hesap açıp yapmak lazım :)
  8. hasannakyuz

Widget Kayan Yazı CSS Edit

@BaRoN abi şu kodu bi editleyelim mi :) CSS ol akıver :D <marquee style="border:BLUE 2px SOLID" mce_style="border:RED 2px SOLID">Virüsten uzak durmanın yolu, maske ve sosyal mesafedir. Ev dışında mutlaka maske takın ve sosyal mesafeyi koruyun. Kimin virüs taşıdığını bilemezsiniz. Tedbiri elden...