Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fatih kullanıcısının son içeriği

1. Fatih

Her Gece Bir Not..

06.08.2017 / 01.32 Seni Uzaktan Seviyorum.. Diye Düşündü Erkek İçinden. Yaklaşmadan Anlatmadan Anlaşılmadan.. Ben Seni Beklentisiz Seviyorum. Hiçbir Şey Ummadan Talepte Bulunmadan Hayal Bile Kurmadan.. Kendi İçimde Taşıdığım Sessiz Sedasız Bir Sır Bu. Ben Belki de Senden Çok Bu...
  2. Fatih

Fatih hoşgeldin

@SehA , patentini alıcam Onun djdjdhdh :D Güle Güle Kullanın.. Her zaman dediğim gibi, Bir Varmış, Bir Yokmuş.. (=
  3. Fatih

Bu, Burada Kalsın..

Ben Yazarım; O Okur, O Bakar, o Anlar.. Bir tek, O'na Yazıldığını Anlamaz..
  4. Fatih

Zaman'sız Cümle'ler..

Bazen; karşına alıp her şeyi açık açık söylemek istersin. Düşünür düşünür sigara yakarsın. Yanan sigaranın dumanında, hayallere dalarsın. Aklına gelir. Düşünceler kendini yavaş yavaş belli etmeye başlar. Varlığını hissettirir; can yakar, hüzünlendirir. Üzer.. Belki gözlerin dolar; Belki sessiz...
  5. Fatih

Her Gece Bir Not..

05.08.2017 / 03.41 Hep Gidiyorlar. Hepsi Gidiyor. "Hep Yanındayım" Diyen Herkes Gidiyor. Zaten, Hep Giderler..
  6. Fatih

Bu, Burada Kalsın..

Kısa Not.. Seviyorum Seni. Tavanı Kadar Sokağın, Dibi Kadar Cehennemin..
  7. Fatih

Fatih hoşgeldin

@SehA o imza çok tanıdık geliyor :D
  8. Fatih

Birazdan Ne Yapacaksın ?

Oturup, denize karşı çayımı icicem. Içmek isteyen varsa buyurabilir. Sarıyer'deyim.. (=
  9. Fatih

“Sen Olsan Bari” Klibi Bilinçaltı Pedofili Öğeler mi İçeriyor?

Çocuklarımıza Sahip Çıkalım..
  10. Fatih

Fatih hoşgeldin

Teşekkürler @SehA , Hoş buldum. Imzaniz hoşuma gitti )=
  11. Fatih

Sohbet / Muhabbet

Öğlen oldu, uyanmaya niyetiniz yok mu ??
  12. Fatih

Ne güzel söylemiş şair; gülmeyi çocuklar icat etti, bizler tüketiyoruz.

Savaş'ın da kuralları olmalı. Mesela; Kadına, Çocuğa, Ihtiyar Silah Doğrultulmamalı..
  13. Fatih

Fatih hoşgeldin

Hoş buldum, Teşekkür Ederim.. (=
  14. Fatih

Fatih hoşgeldin

Hoş Buldum, Teşekkürler (=