Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dvrzener kullanıcısının son içeriği

1. Günün Haberi - Hemşirelerin Biontech aşısı ile Sınavı - 13.04.2021

Çalışmaktan Hemşire forması terden sırılsıklam olan hemşirelerimizin bu çabalarını hiç etmeye yönelik ne de çok uğraş veriyoruz. Onların yaptıklarını çektiklerini bir görseniz yaşasanız gier hemen aşınızı güzelce olur ve kurallara uyardınız.
  2. Masa Başındaki Erkekler Nasıl Zayıflayabilir?

Yazılım donanım gibi bilgisayar başında yapılacak işlerde masa ve sandalyenin önemi büyüktür. Masa ayağı modellerinden en sağlam olanı seçin ve tekerlekli olmasına dikkat edin. Eğer sağlam bir şey almazsanız masanın ağırlığını kaldırmayabilir. Tekerleksiz alırsanız parkenize zarar verebilir.
  3. Son dakika açıklaması: Okullar tatil edildi

Eskiden başkent Ankara hava durumuna bakar öyle karar verirdik günümüzü nasıl şekillendireceğimize. Lakin şimdi yasaklar sağ olsun tek planımız evde tıkalı kalmak olmuş durumda.
  4. Shopify nedir? Ne işe Yarar?

Zamanın mesleği e ticaret olmuş durumda. Herkes kolaylıkla istediği gidaya istediği ürüne ulaşabilmek istediği için e ticaret siteleri revaşta. İnsanlar Hele getir dediği anda istediği şeyin hemen elinde olmasını istiyor. Bundan dolayı da kurulan istenilen sitenin hızlı ve güvenilir olması da...
  5. Evlenmeye Hazır Olmadığınızın İşaretleri

Eşim hıc güzel sözler kullanmıyor bana soyluyorum ona oda bana aklıma gelmıyor oysa ınternetten bakıp solese bıle mutlu olurdum .
  6. Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ?

Benimde dişlerim ağırıyordu çektim daha sonra implant tedavisi oldum çok paraya mal oldu ama değdi dentisland.org/hizmetlerimiz/implant-tedavisi/
  7. SAMSUNG NOTE 10 KUTUSUNDAN ÇIKIYOR

Hangı telefon alıcagım konusunda cok kararsız kaldım apple mı yoksa samsung mu arkadaslar ?
  8. Bitcoin son 17 ayın zirvesinde

Bitcoin inşallah dolar ve abd gücünü bitirecektir. Umarım en kısa zamanda dünyanın para birimi btc olur cointral.com işlem yapoabilirsiniz.