Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Doğu kullanıcısının son içeriği

1. WesT ' in Kalemiyle HayaTın İçinden Sözcükler

Westt tskler olaa mahluk:d
  2. CeReN Hoşgeldin

Ceren Hsg Dikdatör
  3. Selfie

allah'im sana şukurler olsun bunlari sadece sanalda goruyorum reelde gorseydim kesin geceleri uyuyamazdim anam tiplere bakk hepsi numune:d
  4. Bunu yapan adam sizce ne düşünmüş olabilir:))))))

Belkı hasta Bırısı Vardır tek basına tuvalete gıdemıyrodurr delıge dusecek dıyee kankasıyla beraber gıdıyordur:D belkı ıkı sevgılı beraber gıdıyordur el ele anca beraber kanca beraber yanı ınsanların kısısel seylerıne saygı gosterın arkadasım sıze ne adamların Kenefınden:D...
  5. Bir Üye -- Bir Smıley..

bu smıleylerıı muzik e bakarakmı yapıyorsunuz aynı o:D
  6. Üstteki Üye İle Aran Nasıl?

:emodayi:<<< muzık nerdee:D
  7. Üstteki Üye İle Aran Nasıl?

saol yaa:D
  8. Üstteki Üye İle Aran Nasıl?

iyi gıbı onada sormak lazım
  9. Forum'da Birine Şarkı Armağan Et.

https://www.youtube.com/watch?v=bD5HmazWy_c&ab_channel=netdm%C3%BCzik Muzik E
  10. Forum'da Birine Şarkı Armağan Et.

ne kopyacısın yaa radyoda calanıda armagan etmek tam uyanıklıga gırıyor :D pess:D
  11. Forum'da Birine Şarkı Armağan Et.

muzik bana bır şarkı armagan et ıcınde sesssızlık olsun bı zahmet.
  12. Kilo Alarak Geçirdikleri Değişimle Herkesi Şaşırtan 15 Ünlü İsim

minikçe gerçekten rihannaya oldum olası hayranım:)) bılmıyorum bu kadında benı kendıne çeken bı bağ var acaba ıleryleyen zamanlarda ıkıncı metin hara benmı olacam ne:DD::D
  13. Kilo Alarak Geçirdikleri Değişimle Herkesi Şaşırtan 15 Ünlü İsim

rihanna her harukarda çok tatlı bır bayan kadının hayata bakıs acısı hep pozıtıf bence daha guzellesmıss eskıden sıska bıseydı sımdı kadın oldugunu ortaya koymus bence ben burdayım dıyoyor bence.:)
  14. Üsttekine Ne Armağan Edersin ?

parfum bence idealdır hos kokulu bır parfum ten kokusuyla bırlesmelı:)
  15. Gittin mi /Gitmedin mi :)

papua yeni gine gittinizmi cıxx gitmediniz:D