Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

cLaS kullanıcısının son içeriği

1. iki cümle ile gününü özetle .)

Hızlanıyor muydu zaman,Yoksa yavaşlayan ben miydim? Demiş şair.ama saiirin dedigi beni pek alakadar etmiyor . Monotonlukla sıkıcı sinirli ve ayni zmanda icinde büyük bi sevgi ve ask besleyerek ve herzmanki gibi aşkından karşılık bulamayarak aşk izdirabiyla yanip kavrulan yuregimle birlikte...
  2. Selda Bagcan mi, Aleyna Tilki mi, neden?

Sukunetcim buda sorumu yani tabiki selda bagcan . Selda bagcan yaşayan bir efsane ,sadece müziğiyle degil duruşu ile de tüm dunyanin sevgisini kazanmış ve dunya genelinde bi cok konser verip ödüller almis yaptigi besteler film muzikleri ile o gercek bi sanatci oldugunu kanıtlamıştır. kıçını...
  3. Mevsim.org Çizgi Film Karakterleri..

Ccnarnia harika bi calisma olmuş tebrikler.en güzeli zinet olmuş dalton anne :d
  4. Film Replikleri

Durdurun uçağı ahahhahhahahshhshshshshshshsh
  5. CesaretLiysen Gönder Gelsin..

itiraf ediyorum ilkokul 3 sınıfta arkadaşla oyun oynarken o kadar dalmışım ki oyuna altima cis yaptigimin farkina bile varmamisim. Arkadasimin annesi nin yuz ifadesini unutamiyorum .o eve ilk ve son girişim olmuştu
  6. Bu filmi İzledin mi ?

Anka canom bundan iyi fon muzigi olur :d
  7. Bu filmi İzledin mi ?

8. Turna Hoş Geldiniz

Turna gıcık ve uyus kus hoş gelsin kanatlarini kiricam forumda kanatsiz turna olacaksin:))
  9. Bu filmi İzledin mi ?

Bu bu filmi izlediniz mi diye bi soru sorulmuş ama ortada ne bi film var ne film adı nede oyuncular hangi filmden söz ediyoruz arkadaşlar. :p
  10. Buda benden sadece bana gelsin :)

Vera yüzünü kara cikarmam demistim.))
  11. Buda benden sadece bana gelsin :)

Şarkıyı kendime gonderdigim için kimse bencil oldugumu felan düşünmesin. Maksadım sadece kavga cikmasini istememek.Bu şarkıyı bir kıza yollicam burdan digeri kiskanacak öbürüne yollicam oteki kiz aaayyyy cLaS bana neden sarki yollamadin diye triplere girip uzulmesini istemediğimden şarkıyı...
  12. Buda benden sadece bana gelsin :)

13. DiLsiz KaLemim

Aynen bende korktuğum için hiç aşık olmadim:d