Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Charismax kullanıcısının son içeriği

1. Charismax

İlk Aklına Geleni Yaz Bakalım

şekersiz çay :(
  2. Charismax

İçinizde Bir şey Kalmasın

style 2 bu temayı seviyorum aga :D
  3. Charismax

Taladro Ft. Özge Şabo-Yarım Kalanlar

sağdakini taladro değil diye süzüyordum iyi degilmiş.
  4. Charismax

Bilirmisin ?

Bilirmisin aşk nedir ? ben bilmem direk yaşarım yaşadıklarımı anlamlandırmam çözümlemem o yüzden anlatamam bilirsin ama bazı duyguları 'istersin' olmuyorları 'istersin' imkansızlıkları olsun dediklerinin bir bir avuçlarından kaymalarını Bilirmisin insanların duygularını bilirmisin düşüncelerini...
  5. Charismax

Tatlı Kurnaz

kibirlenmiyorumda kibiri eziyorum kibirin var senin görmezlikten gelemiyorum hezeyanmı yaşadın hüsranmı oldu düşüncelerin sağlıklı düşünemiyorsunki neyin bitikliği neyin kızgınlıgı bu güneşin odana dogmaz dört duvardasın gök yüzün bile yok karamsarsın karanlıkta yaşadıgın için yaşam biçimin...
  6. Charismax

Çarpık Ryme

Ne diyon hafız ya ? fatih yazıyonda abi ne noktan ne virgülün var ne ayaksın ? reis ben sesli konuşurken duraksadığımda kafamda virgül baloncugumu çıkıyor ? veya duraksadığımda konuşurken noktamı görüyosun bende nedir bu yazım hatası takıntınız ? hee ondan diyon yani hee la ondan diyom bi...
  7. Charismax

Saçmalama Aritmetiği

adaleti kes bağla tahta divana pastırmadan duygular lazım her aile evladına Aşık olmanın feryadına sesi kes kıs biraz içinden bağır çuğlıkların varsın nirvana'lara klopatra' sepang vardı ezel hikayeden fısıldanmıştır kulagına geçmişi biraz hatırla polyana kötü bir kadındı nasıl anlattılar onu...
  8. Charismax

Fiit Bir Dakka

Ayrı telden çalıyoruz diye ayrı türküyü söylemedik aynı türküden beslendik demlendik Rüzgar esmiyor diye uçurtma uçurmadan vaz geçmedik koştuk yelimizi kendimiz estirdik Evet çocuktuk o yaşlarda bu yaşları düşünürdük şimdi büyüdük ileriyi düşünemez olduk an' içlerinde kaybolduk Özlediniz böyle...
  9. Charismax

HayırlıI Ahkamlar

beatsiz okuyunca kopuk oluyor :D Hayırlı Ahkamlar... sabah oldu kalkmadı .. pankart açtı takan olmadı.... saldırı yaptı etki etmedi... çevre edindi gelen olmadı... bir kap su koyduk kapıya... gelirse içer sevabımıza... hayratı gönlümüz girene çıkana.... destur demedik daldı buhrana ... arkana...
  10. Charismax

Bas'it Polim

demişler adıma deli dolu biri çocuktan bir adam eğreti gelinlerin fan'ları bunlar ezelden tanır babam anlatırdı aman sakın oğlum bulaşma ortalık kötü derdim baba benden dahamı kötü ? :D ( neyse ) rezil olmanın adına samimiyetle yaklaşma koymuşlar her telden zırvalayana bilge adam sıfatını...
  11. Charismax

İstanbul'a Yakın Tatil Yerleri Tavsiye: En Güzel ve Uygun 8 Yer

İstanbul yakınlarında tatil yapmak isteyenler için tercih edilebilecek tatil yeri tavsiyeleri. En güzel tatil yerleri İstanbul'a 2 veya 3 saat uzaklıkta yer alıyor. stanbula yakın tatil yeri arayışı içerisinde olan kişilerin, tatil için tercih edebileceği oldukça güzel ve bütçe dostu yerler...
  12. Charismax

Şu anda ne Dinliyorsunuz ?

mutfaga gidip karımı dinliycem çay sigara içerken... kendisi mobile legendde efso bir şekilde adamları biçiyor..
  13. Charismax

Şu anda ne Düşünüyorsunuz?

niye otomatige kakşıyım biliyormusunuz... çünkü devamlı otomatik çalmıyor ... sayfa geçişlerinde her sefer yenilendiği için saçma oluyor :D yoksa çalsın kapatırım olur biter ama her bir yere geçişte yenileniyor buda veri internetini yiyor mp3 indirme mantıgı ile .. degerli benim netim asdasdasds...
  14. Charismax

Şu anda ne Düşünüyorsunuz?

burda şuan v2 temaınzı kullanıyorum.. inanın bana v5 teması çöp.. oh bee ne rahat v2 akıyor mübarek yag gibi.. ( birde müzik otomatik çalmasa ) :D
  15. Charismax

Otoban Hipnozu Nedir?

bunun şöförlükle alakası yok.. iş serviside böyle asfalta vuran kızıl güneşte gidince oturdugun yerden göz dalıyor ne zaman eve gelecem derken çoktan gelmişsin girmişsin bile mahsenine :D iyi ben bunu 16 yaşınd yaşıyordum.. yeni farketmişler bir duygum daha çözüldü oleyy