Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ceu kullanıcısının son içeriği

1. Ceu

Sizce AÅŸk Nedir ?

"ilk aşk temel gibi, her şey onun üstüne... aşk acısı korkunç bir şey. seksin adını aşk koydular. yatmanın, kalkmanın adını aşk koydular. canları çekmeyince "aşkım bitti" oldu. aşk öyle bir şey değil ki. aşk hepsini kapsıyor... hepsi güzel, aşkla her şey güzel. savaşmak bile güzel aşkla." demiş...
  2. Ceu

Merhabalar

@miSsy @Radioactive Teşekkür ederim , keyifli forumlar dilerim
  3. Ceu

En çok Hangi Çiçeği Seversiniz?

Ben orkide severim bi küsttüm mü bir daha açmıyor hayatta da öyle olmak lazım bakalım orkideyi takip modundayım
  4. Ceu

Eşiniz/sevgilinize sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini verirmisiniz?

Vermem güvenmese neden benle bende istemem zaten
  5. Ceu

Söze mi inanmalı Göze mi?

Simdi oyunculuk moda nasıl çözücem bilmiyorum ben söze inanıyorum bu yuzden kaybedıyorum yıldız tilbe gibi beddua edıyorum artık allahım onları döne döne belasını ver dlsfgfdgdkj
  6. Ceu

Hoşlanmadığınız İnsan Karakteri Hangisidir ?

Geveze insanı sevmiyorum belki ben sohbet etmeyi bilmediğim için kıskandığımdan da olabilir ne bilim ya kimse 4/4lük değil ki simdi ayırt edim neyse katılmış olmak için katılım
  7. Ceu

Merhabalar

Teşekkürler @Muzik keyifli forumlar dilerim
  8. Ceu

Şuan Ne Olsa Reddetmezsin?

Pizzaaa
  9. Ceu

Uzun süre nişanlılık doğru mu?

Doğru sabrını sınamak lazım , gerçek kişiliğe ulaşmak için :p
  10. Ceu

Merhabalar

Gelsin evet tekrar akşam söyleriz :)
  11. Ceu

Merhabalar

Teşekkürler @Minikçe :)
  12. Ceu

Merhabalar

Merhabalar arkadaşlar , Sohbet sayesinde tahta nickli dostum dan öğrendim . sitede nick'm Ruel bir kaç tane forumda daha önceleri bulundum, kullandığım nick genelde Ceu oldu öyle de kaldı . Velhasıl kelam herkese keyifli forumlar dilerim