Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

CcNarNia kullanıcısının son içeriği

1. CcNarNia

Top20 Ahmet Kaya

2. CcNarNia

Top20 Cumartesi 9 Mayıs Cumartesi 22:00

Şimdiden iyi yayınlar dilerim @Me`va
  3. CcNarNia

Gözlerine Bakarak ........... Demek İsterdim

Kimi @lalala :)))))))))
  4. CcNarNia

Geceye Bir Şiir Bırak.

Ateşi gözlerinden almıştım Hangi dağın volkanıydın içime erirken üşürdüm Şimdi yaktığından arta kalandır yüreğim Yokluğunun dumanı tüter gözlerimde yalnızım.. yüreğimin cesedini taşıyorum göğüs tahtamda sigara gibi söndürüyorum dibimdeki ateşi ve en uzak yıldızlar gibi susuyorum...
  5. CcNarNia

NarNia Günlükleri '

6. CcNarNia

Söyleyemediklerinizi Bir Şarkı Anlatın...

@lalala Senin için şirinnnn ;))
  7. CcNarNia

Türk Edebiyatı Nedir?

Ben de okumadım Güzel bir konuya değinmişsin :))))))))
  8. CcNarNia

Ramazan Ayınız Mübarek Olsun

Herkese Hayırlı Huzurlu Ramazanlar.
  9. CcNarNia

NarNia Günlükleri '

10. CcNarNia

NarNia Günlükleri '

Bugün içimde bir sıkıntı var dünden kalan Anlatılmamış bir hikâyenin söylenmemiş bir şarkının aldatılmamış bir yüreğin hevesi ile yanmamın çekilmez acısı aşk gibi kavga gibi sarmış yüreğimi verem nöbetleri gibi ..
  11. CcNarNia

TrabzonSporu'muza Gönülden Başarılar Dilerim...

İSTANBUL TAKIMLARINI TEK BİR CAMİADA TOPLATTIK. BUGÜN GS LİSİDE FB LİSİDE BEŞİKTAŞLI OLDU :)))) iLK MAÇ SKORU:) nun Bugünkü maçta da tekrarlanması dileğiyle..
  12. CcNarNia

NarNia Günlükleri '

Bir şey var aramızda, Senin bakışından belli, Benim yanan yüzümden.. Dalıveriyoruz arada bir, İkimiz de aynı şeyi düşünüyoruz belki,, Gülüşerek başlıyoruz söze.. Bir şey var aramızda, Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek.. Fakat ne kadar saklasak nafile.. Bir şey var aramızda; Senin...