Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BoGuS kullanıcısının son içeriği

1. BoGuS

Her geceye bir şiir

Yerçekimli Karanfil Şair: Edip Cansever Biliyor musun az az yaşıyorsun içimde Oysaki seninle güzel olmak var Örneğin rakı içiyoruz, içimize bir karanfil düşüyor gibi Bir ağaç işliyor tıkır tıkır yanımızda Midemdi aklımdı şu kadarcık kalıyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte...
  2. BoGuS

Her geceye bir şiir

HERŞEYDE SEN GİZLİ- CAN YÜCEL Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin...
  3. BoGuS

Zıvana nedir? Sizi kimler zıvanadan çıkarır? :))))

Ceiiii sanırım araba ezmesin diye:))))
  4. BoGuS

Çayın Kaşığı

5. BoGuS

Her geceye bir şiir

TARANTA - BABU’YA BEŞİNCİ MEKTUP Görmek işitmek duymak düşünmek ve konuşmak koşmak alabildiğine başı dolu başı boş koş- -mak… Hehehey TARANTA - BABU hehehey yaşamak ne güzel şey anasını sattığımın yaşamak ne güzel şey… Düşün beni kollarım, senin üç çocuk doğurmuş geniş kalçalarındayken… Düşün...
  6. BoGuS

Üyelerin Sesinden ŞİİR ler

Canlar sizlerinde emeğine yüreğine sağlık
  7. BoGuS

Gözaltındaki Üye 1 nci hafta

Tabiki huluti:))))
  8. BoGuS

Her geceye bir şiir

İki Kalp / Cemal Süreya İki kalp arasında en kısa yol: Birbirine uzanmış ve zaman zaman Ancak parmak uçlarıyla değebilen İki kol. Merdivenlerin oraya koşuyorum, Beklemek gövde gösterisi zamanın; Çok erken gelmişim seni bulamıyorum, Bir şeyin provası yapılıyor sanki. Kuşlar toplanmış...
  9. BoGuS

Her geceye bir şiir

O mavi gözlü bir devdi. Minnacık bir kadın sevdi. Kadının hayali minnacık bir evdi, bahçesinde ebruliii hanımeli açan bir ev. Bir dev gibi seviyordu dev. Ve elleri öyle büyük işler için hazırlanmıştı ki devin, yapamazdı yapısını, çalamazdı kapısını bahçesinde ebruliiii hanımeli açan evin. O...
  10. BoGuS

TOP 20 Listemizde Bu Hafta..

İskender doğan- kan ve gül https://www.youtube.com/watch?v=zEEL7ttLCac
  11. BoGuS

Dj BoGuS ile Makara Kukara Programında Hangi Üyemizi Konuk Olarak Görmek İstersiniz?

Yaw huluti yırtık dondan çıkar gibi yorum armışın gene:))) yok donmuş şalvarmış geç bunları :))))) ezberini bozucam senin hele o ugur varya o ugur süsgeçe dönecek:)))
  12. BoGuS

Dj BoGuS ile Makara Kukara Programında Hangi Üyemizi Konuk Olarak Görmek İstersiniz?

Ayağınızdan donunuzu alıcam huluti ve uğur:))))