Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bludeveloper kullanıcısının son içeriği

1. Bizden Şeyler

özgürlük bence yaradılış amacına göre yaşamasıdır, kuşların nasılki kanat çırpması yaradılışlarının gereği ise, insanın özgürlüğüde yaradılış amacına göre yaşamasıdır, insan Allaha kul olduğunda ancak yaradılış amacına göre yaşamıştır ve işte o zaman özgürlüğüne kavuşabilir, aynı gökyüzünde...
  2. Kısa bir Not

insanlığı bul sevgide, doğrulukta, fedakarlıkta, dürüstlükte, bul ve insan ilişkilerinde yaşa yaşat, insan olmayı yaşa, insanlığı yaşa
  3. Rengarenk Kış

şişmanken kışı severim zayıfken yazı
  4. Jade'nin Söz Düşümleri

sev dostum, insanı sev, insana yardım et, her eyleminde karşındakine değil kendine dokunursun, çünkü insan ne ekerse onu biçer, ne zaman başlayacaksın kendine dokunmaya,
  5. SOLUDUĞUNUZ HAVA KİRLİYSE BİR PAKET SİGARAYA EŞ DEĞER

o kadar sigara içiyoruz, 1 sigara parasına kıyıp bi fidan satın alıp ekmiyoruz, hemde günümüzde bu işler okadar kolayki online olarak bile fidan satın alıp ektiriyorlar, buna bende dahilim
  6. Kitap Cümleleri...

ne okuyan, ne gezen, sadece ve sadece yaşayanlar bilir
  7. Mevsimlerden "KIŞ"

kışı severim ama sadece kendimi saracak bir battaniye bulduğumda
  8. Forumumuzda Olmasını İstedikleriniz

dostum site tasarım olarak çok güzel, fakat bana biraz yavaş gibi geldi belki benim internetimden de kaynaklanabilir, bir bakarsan site için daha iyi olacağını düşünüyorum, kolay gelsin iyi günler
  9. Geceye bir söz bırakın

nerede olursan ol, ne bilirsen bil, ne yaşarsan yaşa insanca yaşa, insanlığı yaşa, insanlığı yaşat
  10. Loya Arkadaşımıza Nice Seneler

nice mutlu yıllara loya, gerçek ve sevgi seni bulsun, ve sadece yaşa