Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bLack kullanıcısının son içeriği

1. bLack

Gelsin Gelsin Kim Gelsin ?..

@Müzik geLsin :(
  2. bLack

Gelsin Gelsin Kim Gelsin ?..

Gelir mi? :)
  3. bLack

İçinizde Bir şey Kalmasın

çok sanatsal:)
  4. bLack

HATIRALAR-FERDİ TAYFUR

Sen gideli buralardan Yakar beni hatIralar Simsicak bir yorgan gibi Sarar beni hatiralar Yalnizliktan suskun gibi Ikimize küskün gibi Bazen deli kursun gibi Vurur beni hatiralar Unutamam ne yapsam da Ansam da bir anmasam da Gece gündüz her animda Sorar seni hatiralar Saçimdaki aklar gibi...
  5. bLack

Seninle Aşkımız Bir Roman-Cengiz Kurtoğlu

Dün akşam eve giderken,sokakta taştan bir kalp buldum.Üzerinde adın yazılıydı,hiç şaşırmadım... Kalbimde Arama Eski Yerini Sen Gözümden Akan Sele Karıştın İstesem De Artık Sevemem Seni Hasret Rüzgarına Yele Karıştın Seninle Aşkımız Eski Bir Roman Yandı Sayfaları Külüdür Kalan Sevgilim Herşeyim...
  6. bLack

Hayırlı Cumalar

HAYIRLI CUMALAR
  7. bLack

Şu anda ne düşünüyorsunuz ?

hiçbişey
  8. bLack

9. bLack

Alışmıştım sana,Hıc konusmasanda hıc gulmesende görmek yetıyordu seni.Birçok zorluklara katlandıgım şu hayatta bir umuttun bir mutluluktun sen.Atışırdık arada,kıskanırdık belli etmezdik ama.Hani ilk tanışmamız varya:)Sebepsizce karısırdık bırbırımıze.İddalaşırdık, sen kazandın ben kazandım...
  10. bLack

Şu An Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın.

Tribin olurum düşünür düşünür sıkıntıya girersin..
  11. bLack

Duygularım darmadağın anlayamazın,bendeki kalp sende olsa taşıyamazsın..
  12. bLack

Unutamadım

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde Bir türlü kendimi avutamadım Kaç gece ağladım böyle gizlice Ne yaptımsa seni unutamadım Kim bilir kimler var şimdi kalbinde Sen beni unuttun çoktan belki de Ben hala yaşadığım eski günlerde Her şeyde sen varsın unutamadım Her sevgi zamanla bitermiş derler...
  13. bLack

Canına Okuyacağım

Bir gün bu kaderimin bu talihimin Canına okuyacağım, canına okuyacağım Kırıp aşk zincirini söküp kalbimden Özgürlüğe koşacağım, sensizliğe koşacağım Aydınlık dünyamı karanlık edenin Bir tek kelime etmeden gidenin Böyle bir aşkın, böyle bir sevginin Canına okuyacağım, canına okuyacağım Ben kendi...
  14. bLack

Bende bir kalp taşırım insanım insan...