Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BERKECAN kullanıcısının son içeriği

1. BERKECAN

Forum Dans Yarışması

Can bunlarla tanışma şansımız varmı onu de :)
  2. BERKECAN

AHENK Hoşgeldin

AHENK HSG ARAMIZA CANN
  3. BERKECAN

KINAMA ALANI

Kınadıgım tek şey var oda insanların kendilerini unutup başkaların aşklarına müdale etmelerini kınıyorum :)
  4. BERKECAN

BluRay'n Kadrajından

Resimler harika emeğine saglık
  5. BERKECAN

Siz en çok hangi arabesk sanatçımızı seviyorsunuz?

İlla sanatçı diyorsanız... MÜSLÜM BABA :)
  6. BERKECAN

Siz en çok hangi arabesk sanatçımızı seviyorsunuz?

TÜRKÜLER CANDIR VE İLAHİSİZ AŞK OLMAZ
  7. BERKECAN

Merhaba.

Tekrardan hsgniz
  8. BERKECAN

R harfini kullanmadan cümle kurun

Neye kostuydun duy sakin ol he pyenses :)
  9. BERKECAN

Minikçe düş'ler

TEK HECE Var mı beni içinizde tanıyan? Yaşanmadan çözülmeyen sır benim. Kalmasa da şöhretimi duymayan, Kimliğimi tarif etmek zor benim… Bülbül benim lisanımla ötüştü, Bir gül için can evinden tutuştu, Yüreğime Toroslar’dan çığ düştü, Yangınımı söndürmedi kar benim… Niceler sultandı, kraldı...
  10. BERKECAN

Sabah kalktığınızda aklınıza gelen ilk şey

CANLAR AKLIMA GELEN ŞU OLDU .. AYNAYA BAKIP BUGÜN BÖLE ÇOK YAKISIKLISIN BE AZİZİM DEDİM KENDİME :)
  11. BERKECAN

ŞİİRDE 3+3 PAYLAŞIM BİR KİTAP

TEK HECE Var mı beni içinizde tanıyan? Yaşanmadan çözülmeyen sır benim. Kalmasa da şöhretimi duymayan, Kimliğimi tarif etmek zor benim… Bülbül benim lisanımla ötüştü, Bir gül için can evinden tutuştu, Yüreğime Toroslar’dan çığ düştü, Yangınımı söndürmedi kar benim… Niceler sultandı, kraldı...
  12. BERKECAN

HER ŞEY SENDE GİZLİ Yеrin sеni çеktiği kаdаr аğırsın, Kаnаtlаrın çırpındığı kаdаr hаfif.. Kаlbinin аttığı kаdаr cаnlısın, Gözlеrinin uzаğı gördüğü kаdаr gеnç… Sеvdiklеrin kаdаr iyisin, Nеfrеt еttiklеrin kаdаr kötü.. Nе rеnk olursа olsun kаşın gözün, Kаrşındаkinin gördüğüdür rеngin...
  13. BERKECAN

Ağlаmаk için gözdеn yаş mı аkmаlı? Dudаklаr gülеrkеn, insаn аğlаyаmаz mı? Sеvmеk için güzеlе mi bаkmаlı? Çirkin bir tеndе güzеl bir ruh, kаlbi bаğlаyаmаz mı? Hаsrеt; özlеnеndеn uzаk mı kаlmаktır? Özlеnеn yаkındаykеn hicrаn duyulаmаz mı?
  14. BERKECAN

En son neyinizi kaybettiniz

Uzun zamandır buldugum sandıgım hayalimi kaybetdim... Çünkü ben her uyanısda ve yatısda yaşadıgı zamanda kaybetmek istemedigim yar imi kaybetdim bu hayatda bidaha bulamıcagım yari kaybetdim... Ne bulan olur nede... nede ...nede gören... :(
  15. BERKECAN

Hayatda en güzel aşk kalbi olan aşkdır... Alınteri ile yazılandır sevgi dolu sözler... Yaşamaktır okuyunca kalpten yazılanları Açılmamış gül tomurcukarıdır aşk şiirleri Temiz ve bir okadar sevda kokan mısralar