Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aSilDost kullanıcısının son içeriği

1. Paix - Asla Vazgeçemem Senden Asla

Süpersin Paix kardeşim :) Yüreğine sağlık
  2. Pamuk ipliği bahane...yaşamak her haliyle hayati

Adam; yanında biri polis birisi astsubay iki eniştesi ile birlikte aracıyla Etiler'de seyir halindedir. O yıllarda tek gidiş, tek geliştir trafik. Arkadan gelen araç yol vermesi için sıkıştırmaktadır adamı. Fakat yol tek gidiştir ve yol verecek ikinci bir şerit yoktur. Ta ki ilerde yol...
  3. Teşekkür

Kırkından sonra müzikle ruhunu dinginleştiren bu fakire yazdığınız beğeni yazılarından ve daha önemlisi dinlemek zahmetinde bulunmanızdan dolayı teşekkür ederim. İsimleri arada kaçan olur endişesi ile yazmıyorum. Forum sakinlerinin hepsine; müzik direktörüm Gizem'i ise iki kere minnettarım.;)
  4. Hayırlı Cumalar

​Cümleten hayırlı cuma'lar diliyorum.
  5. Korku oyunu oynarken ruhunu teslim eden Youtuber :D

​Doğru söze ne denir ki;))
  6. Hoş geldin ortAsyaLI

Foruma hoş geldin ortAsyaLI.
  7. aSilDost abimizin yüreğinden nağmeler :)

Gizem cansın sen. Emeklerin için minnetarım sağol.
  8. aSilDost abimizin yüreğinden nağmeler :)

​Teşekkür ederim Radioactive; önerinizi dikkate alacağım.
  9. aSilDost abimizin yüreğinden nağmeler :)

Teşekkür ederim Minikçe. Foruma girdiğime sevindim diyebilirim bu sözleri duyunca..;)
  10. Müzik

Minikçe ilgi ve alakana teşekkür ederim. Gizem sağolsun halletti, gereken yerlere üye etti. paylaşabiliyorum.
  11. Sunucunun en tatlı çifti kim?

Acılı gibi duruyor sanki ;)
  12. Müzik

Eğer bana; kaydedilmiş müzikleri buraya taşımayı tarif eden olursa her hafta seslendirdiğim bir parçayı burada bulabilir dostlar...
  13. Sunucunun en tatlı çifti kim?

Tatlı bildiğimizi seçerken; diğer tatlıları da gücendirmemize neden olan Minikçe'yi buradan kınıyor ve Owen ile you'yu da tatlı ilan ediyorum;)
  14. aSilDost Hoşgeldin

Hoş buldum Muzik teşekkür ederim.