Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ahu kullanıcısının son içeriği

1. Doğrudan satış usulüyle çalışıyorum düşünenler için sorularınızı alayım ?

Herkese selam arkadaşlar b sektöre girmek isteyip neye dikkat etmeniz gerektiği konusunda yardımcı olmak istiyorum. şöyle ki bu sektörde önemli olan calıstığın marka yani iyi yada kötü olduğunu söylemk için en azından önemlisi bu. Ben bir çok marka arasından kyani ile iş ortaklığı yapmaya karar...
  2. ev hanımlarının doğrudan satışaki başarılarını görebiliyor musunuz ?

:ev hanımlarının doğrudan satışaki başarılarını görebiliyor musunuz ? Son zamanlarda pek çok ev hanımı olan arkadalarım dahil ek iş yapıp ekstra para kazanıyor. bende yapabileceğimi düşünerekten ek iş olaraktan doğrudan satış sektörüne girdim nedir nasıldır diye biraz araştırma yaptıktan sonra...
  3. Doğrudan satış için markada neyi önemsiyorsunuz ?

Merhaba doğrudan satış sektöründe bir kaç tane markasından araştıra araştıra Kyani markasını seçtim. Yetkililerle görüşmek için ben biraz araştırdım internet sitelerini ziyaret ettim hatta kozyatağında bulunan şirketlerine bile gittim beni karşılamaları iş fırsatları çalışana karşı avantajları...
  4. B1, B2, B6, vitaminleri bir arada bulmak mümkün mü ?

Merhabalar doktor önerisi ile B1, B2, B6, vitaminleri arayışındayım ama ben hepsini ayrı ayrı alıp tüketebilecek bir insan değilim maalesef ki hepsinin bir arada olduğu bir öneri ürününüz var mı ?
  5. Beslenme sağlığını düzenlemek için neler yapılabilir?

O merhaba arkadaşlar edindim sağlıksız yeme alışkanlıklara ile ergenlik çağındaki çocuğum için de Kötü örnek olmaya başladığımı düşünüyorum ben de buna bir son vermek için. Düzenli beslenme düzenli uyku ve takviye kullanmaya karar verdim. Hem Zihnen hem de fiziken beni desteklemesi amacıyla...
  6. Beslenme sağlığını düzenlemek için neler yapılabilir?

O merhaba arkadaşlar edindim sağlıksız yeme alışkanlıklara ile ergenlik çağındaki çocuğum için de Kötü örnek olmaya başladığımı düşünüyorum ben de buna bir son vermek için. Düzenli beslenme düzenli uyku ve takviye kullanmaya karar verdim. Hem Zeynan hem de fiziken beni desteklemesi amacıyla...
  7. İş önerisi olan varmı öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var ?

İş önerisi olan varmı öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var ? Merhabalar Türkiye'de öğrenci olmak bildiğiniz gibi biraz zor satış konusunda iyiyim ve çok iyi anlarım ama nasıl gelir elde ederim bilmiyorum bi fikri olan varmi lütfen ciddi şeyler yazin..
  8. Protein takviyeleri kızlarda da göründüğü kadar etkili midir ?

Arkadaşlar 25 yaşına kadar hiç spor yapmamış biri kas kütlesi kazanabilir mi? Sadece spor ile bu yaşta kas kütlesi arttırmak hiç değilse kolları biraz hacimle hale getirmek mümkün olmuyor çok farkettiğim kadarıyla. 178 boyunda 61 kiloyum bir şey giydiğimde üzerime yakismasini istiyorum. Erkek...
  9. Doğrudan satış sektöründe gelişmek için neler yapmalı ?

Doğrudan satış sektöründe gelişmek için neler yapmalı ? Selamlar doğrudan satış sektöründe olan kyani şirketi ile iş ortaklığı yapıyorum ve asıl işim öğretmenlik yanında ek gelir olarak bi iş ve esnek calışmalarına sahip bir iş ve sağlıklı ürünler içeren , çalışanlarına değer veren bir...
  10. Kolajen kullanırken yüze dışarıdan bir müdahale yaparsak ne olur ?

Merhaba cildim karma ve çok fazla probelemlerim var bu yüzden çok krem kullandım ne kadar kullandıysam o kadar çoğalmaya başlayınca daha etkili ve hızlı çözüm olabilecek bir şeyler araştırmaya başladım. Kolajeni keşfettim arkadaşlar yıl olmuş 2021 ben daha yeni öğreniyorum. vücudun kolajen...
  11. Ekonomik olarak destek olması için satış ortaklığı ile ek gelir sağlamaya başladım

Herkese selamlar, satış ortaklığı olarak çok fazla şey duyuyorum. bende merak saldım ekonomik olarak destek olması için.normalde bi çağrı merkezinde çalışıyorum uzaktan olarak benim için daha rahat olacağını düşündüm. Bu doğrudan satış sektörünün avantajlarını ve dezavantajları konusunda...
  12. evlenecek olanlar için ek gelir önerisinde bulunun.

evlenecek olman konusunda ne kadar mutlu bir haber olsa da masraflar can sıkıyor seni cok iyi anlayabiliyorum. Sana naçizane bir öneride bulunacağım denemesi bedava. Biliyorsunuz günümüzde herkes bi sağlık peşinde günler aylar göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor geriye kalan şeylerden bir tanesi...
  13. Enflasyona yetişebilmek için ek gelir sağlamak mümkün mü ?

Selamlar herkese arkadaşlar uzun zamandır aklımda ek gelir için çalışmak vardı. Uzun bir süre de ne yapabilirim diye araştırırken internette doğrudan satış sektörü ile yüz yüze yada online olarak satış yapabileceğimi keşfettim. Biraz marka araştırması yapınca da kyani markasını keşfettim...
  14. Kolajen takviyesi günde bir kere mi kullanılmalı ?

Kolajen takviyesi günde bir kere mi kullanılmalı ? Merhabalar hanımlar sanırsam yaşımdan dolayı cildim kolejen eksikliği yaşıyor çizgilerimin cok çabuk belirginleştiğini ve yüzümün soluk gözükmesi gibi şikayetlerimin arttığını fark ettim. Bende cilt parlamasını ve sağlıklı görünmesi için küçük...
  15. Ev hanımı olarak evden doğrudan satış sektörlü bi iş yapsam ?

Tabii ki yapabilirsin ben 2 senedir kyani ile iş ortaklığı yapıyorum. firmayı sana hitap eden kataloğu ve prim sistemini iyice arastirman gerekiyor. disardan bakınca çok detaylı anlatmayan kişiler var detaylıca arastirmani öneririm hatta şirketi ara ben öyle yaptım . cok kazançlı bir iş ancak...