Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ZAMAN KAYBETMEDEN ANINDA SOHBET PARTNERİ BUL

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Eski sohbet sitelerinden bir tanesi olan Zamane uzunca bir süredir kapalıydı. Nitekim bu günlerde yeniden açıldığını ve son derece popüler olduğunun duyumunu aldık. mIRC sohbet kullanıcılarına ücretsiz hizmet vermeye başladığını duyuran Zamane yönetimi ''herkes bazen yalnızlık gibi derin hislere kapılabilir, muhabbet edecek arkadaşlara ihtiyaç duyabilir.

İşte bizde bu sebepten herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz hizmet vermeye başladık'' dedi. Site yönetimi eski kullanıcılarına ek olarak sohbet ve arkadaşlık ortamına ihtiyaç duyan herkesi bu ortama katılmaya davet etti.

Zamane IRC sunucusunu yani eski kanallarını tekrardan açıyor olması sosyal medya platformlarında ayrıca konu oldu. Çeşitli sosyal medya platformlarında ilgi çekici paylaşımlarda bulunan kullanıcıların büyük çoğunluğu Zamane sohbetin geri dönüşünü olumlu karşıladı.

Günümüz koşullarında kaliteli ve seviyeli bir ortamı tesis etmek son derece güç olduğundan Zamane yönetiminin işi zor olacaktır. Ancak aldığımız duyumlar ve yorumlara bakacak olursak şimdiden büyük bir kitlenin akınına uğrayan sitenin kanallarda çevrimiçi bulunan kullanıcı sayısının anlık 500-1500 arası olarak değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sitenin en güzel muhabbet kanallarından bir tanesi olan kanalı ve bir diğer kanal olan muhabbet odasına ek olarak canlı radyo yayını yapılan radyo kanalında yaşanan kaliteli ve seviyeli diyaloglar sitesinin bu ortamlara kaliteyi yeniden kazandıracağını göstermektedir. Zamane sitesinin yeniden açılışının hayırlara vesile olmasını diliyor yönetimin göstermiş olduğu başarının devamını bekliyoruz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)