Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni One Ring FRP Sisteminin Detayları Belli Oldu

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,415
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yayın hakları Free League Publishing‘e geçen The One Ring sistemi, yenileniyor! Sistem geçtiğimiz gün içerisinde Kickstarter‘a çıktı ve 4 dakikada istediğini aldı.


The One Ring RPG, ilk olarak Cubicle 7 sayesinde bizlerle buluşmuştu. Bol ödüllü sistem yıllardır aramızdaydı. Sistemin yayın hakları başarılı Free League Publishing‘e geçince ne olacağını merak ediyorduk.


2019 yılının yaz aylarında ortaya çıkan duyurunun ardından, The One Ring sistemi sessizliğe bürünmüştü. Free League Publishing, The One Ring için yeni bir duyuru yaptı.


Sistem Francesco Nepitello editörlüğünde hazırlanacak. One Ring için “Üçüncü Çağ’ın Alacakaranlığı’nda” geçeceği söyleniyor. Oyuncular bu dönemi daha da derinlemesine araştırabilecekler. Yüzüklerin Efendisi ve Orta Dünya konusunda heyecan duyan herkes soluğu burada alacak gibi.

The One Ring FRP Sistemi Ne Zaman Çıkacak?

Buna ek olarak One Ring için Kickstarter tarihi, kapak görseli ve tanıtım fragmanı yayınlandı. 11 Şubat 2021 tarihi itibariyle sistem Kickstarter‘a giriş yaptı. Beklediğimizden de hızlı şekilde, 4 dakika içinde istedikleri parayı da toplamayı başardılar.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)