Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YENİ NESİL CANLI MOBİL SOHBET

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Canlı Mobil Sohbetin Adresi

İnternet üzerinden yeni arkadaşlar edinmek için sitelerini kullanmak artık oldukça popüler. Pek çok kişi bu sitelere girerek sohbet odalarına dahil olabiliyor ve farklı yerlerdeki insanlar ile tanışabiliyor.

İnternet üzerinden yeni arkadaşlar edinmek için sohbet sitelerini kullanmak artık oldukça popüler. Pek çok kişi bu sitelere girerek sohbet odalarına dahil olabiliyor ve farklı yerlerdeki insanlar ile tanışabiliyor. Sohbet odalarına girmek isteyen kişiler de internet sitemize gelerek anının kullanıcı adı belirleyebilir ve konuşmaya başlayabilirler. İnternet sitemizin kullanıcılara sağladığı avantajlardan bir tanesi kaliteli bir sohbet sağlamasıdır. Gösterilebilecek bir başka ayrıcalık ise imkanı vermesidir. Cep telefonu ile giriş yaparak sohbete etmek isteyen kişiler web sayfamızı tercih edebilir ve dilediği yerden sohbet etme fırsatını yakalayabilir.
6517

Sohbet İçin Ücret Ödemek Gerekiyor Mu?

Sohbet odaları için girilebilecek pek çok site bulunuyor. Ancak bu siteler seviyeli bir sohbet sağlamazken aynı zaman da ücretli de olabiliyor. Fakat internet sitemize giren kişiler hiçbir ücret ödemeden sohbet odalarına dahil olabiliyor. Web sayfamız kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Sohbete başlayabilmek için kullanıcı adına sahip olunması yeterli oluyor. İsteyen kişiler de rumuzlarına şifre belirleyebiliyor. Rumuzunu şifrelemek isteyen kişiler /msgnickservregister şifresini email@adres konutunu kullanabilir. Bu konuda yardım almak isteyen kişiler ise #help odasına girebilirler. Ancak bu şifreleme işlemi zorunlu değildir. Kişilerin isteklerine kalmış olan bir uygulamadır.

Odalarda Geçerli Olan Kurallar Nelerdir?

Canlı sohbetodalarına dahil olan kişilerin bazı kurallara uyması şarttır. Bu kurallar kişilerin haklarını koruyabilmek ve kaliteli bir sohbet imkanıverebilmek adına konulmuştur. Seviyeli bir sohbet için de herkesin bu kurallara uyması gereklidir. İnternet sitemizin belirlediği kurallar ise şu şekildedir:

  • Küfür ya da küfürlü isim kullanmamak,
  • Tekrar, flood, çlone, spoof, oto mesajlar içeren paylaşımlar yapmamak,
  • Siyaset ile ilgili sohbet etmemek,
  • 18 yaşından büyük olmak.
İnternet sitemizin belirlediği bu kuralların yanı sıra yasalar gereği uyulması gereken de kurallar mevcuttur. Bu kurallardan da en önemlisi izin olmaksızın başkalarıyla ilgili paylaşım yapılmamasıdır. Bir kişinin kişisel bilgilerini odalarda paylaşmak suç teşkil ediyor. Bilişim suçları içerisinde değerlendirilen bu paylaşımlar hapis cezası ile sonuçlanabiliyor.

Rahatsız Eden İnsanlardan Korunmak Mümkün Müdür?

Sohbet odalarına girerken insanların en çok çekindiği konulardan bir tanesi birilerinin rahatsız etmesidir. Bu sohbet sitelerini kendi amaçları için kullanan insanlar da mevcuttur. Ancak bu insanlardan korunmanın yolu bulunuyor. Şayet bir kişi sizi rahatsız ederse ve bu kişinin mesajlarının artık size gelmesini istemezseniz /ignore isim Silençe komutunu yazabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz bu kişinin mesajları bir daha size ulaşamaz. Ayrıca bu engellemeden karşı tarafın haberi olmaz. Bu özellikle de internet sitemizin kullanıcı sayısının artmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra web sayfamızın sağladığı avantajlardan birisi de imkanı sağlamasıdır. Yazılı sohbetin yanı sıra sesli sohbet de etmek isteyen kişiler yine internet sitemizi tercih edebilir.

Sohbet Odalarına Girerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yeni arkadaşlık edinmek için sohbet odalarına dahil olmak isteyen kişilerin bazı konulara dikkat etmesi gereklidir. Bu tarz sohbet odaları içerisinde dolandırıcılıklar da fazlaca olabiliyor. Bundan dolayı da sohbet eden kişilerin çok dikkatli olması gerekiyor. Sohbet odaları için dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi kimseye kredi kartı bilgisinin verilmemesidir. Kredi kartı bilgilerini yalnızca kişilerin kendileri biliyor olmalıdır. Farklı bir kişi ile bu bilgilerin paylaşılması dolandırıcılar için büyük bir fırsattır. Bunun yanı sıra farklı insanlara ait kişisel bilgiler de paylaşılmamalıdır. İnsanlardan izinsiz olarak fotoğraf, telefon numarası gibi bilgileri paylaşmak bir bilişim suçu olmasından dolayı yasal olarak da suç teşkil etmektedir.

Sohbet Odalarının Bir Numaralı Adresi

Güvenli bir şekilde sohbet odalarına dahil olmak isteyen kişiler için gösterilebilecek adreslerden bir tanesi internet sayfamızdır. Web sayfamız herkesin alışkın olduğu sohbet platformunu bir adım öteye taşıyarak mobil sohbet özelliğini de edinmiştir. Bu sayede mobil cihazlar ile bulunduğunuz her yerden sohbete katılabilmeniz mümkündür. Sohbet odalarına dahil olabilmek için kullanıcı adı ve şifre yeterlidir. Şifresi olmayan kişiler de sohbete dahil olabilmektedir. Yazılı sohbetin yanı sıra sesli chat yapmak isteyen kişilerin de internet sayfamızı tercih etmesi gereklidir. En güvenilir ve kaliteli sohbet odaları için doğru adres web sayfamızdır. Sizde rumuzunuzu belirleyip anında canlı sohbetlere katılabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular