Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yengeç Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 6:54

Eqe

[h=2]Yengeç Burcu 2018 Falı[/h]Sevgili Yengeç burcu, 2018 yılı sizi daha da olgunlaştıracak. Karakteristik olarak zaten genç yaşlarda beklenmeyecek olgunluğa kolaylıkla ulaşan burçsunuz ancak yıl içerisinde kazanacağınız olgunluk diğerlerinden çok daha farklı olacaktır. Şimdiye kadar inandığınız veya büyük bağlılık duyduğunuz düşüncelerinizin yavaş yavaş değişim göstereceğini bilmelisiniz. Siz, pek değişimden yana değilsiniz ancak size fayda sağlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.


2018 yılında hayata çok daha farklı pencereden bakmaya başlayacaksınız. Hayata bakış açınızın değişim göstereceğini göz önünde bulundurursanız şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz ufak tefek başarıların daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Ulaşacağınız olgunluk sayesinde hatalarınızdan ders çıkartmakta zorlanmayacaksınız. Karşınıza çıkan veya çıkabilecek olan hemen her şeyin kolaylıkla üstesinden geleceksiniz Yengeç burcu.


Sizin dahi imrenerek baktığınız karakter bakımından güçlü olan kişiler gibi davranacaksınız ki bu da daima dikkatlerin üzerinizde olacağı anlamına gelmekte. 2017 yılı ile 2018 yılındaki karakteriniz arasında dağlar kadar fark olacak. Davranışlarınız alışılmışın dışında olacağı için çevrenizde bulunan kişilerle kısa süreli anlaşmazlıklar yaşanacak. Daha önceleri kızdığınız şeylere bu yıl kızmayacaksınız. Veya daha önceleri severek yaptığınız şeyleri bu yıl yapmayacaksınız.


Yengeç burcu, gelişmeler bu kadar farklıyken özellikle de birlikte olduğunuz kişinin sizden yana dertlenmesini veya şikayette bulunmasını da biraz olsun anlayışla karşılamanı gerekiyor. Karakterinizin güçlenecek olması sizin açınızdan mükemmel bir durum ancak bunu birlikte olduğunuz kişiye karşı eziyete dönüştürmemelisiniz. Düşüncelerinizden, karakterinizden ve yeteneklerinizden bu yıl fazlasıyla yararlanacaksınız.


Yeteneklerinizi dilediğiniz gibi kullanacak olmanız özellikle de iş ve kariyer hayatınız açısından fazlasıyla önemli Yengeç burcu. 2018 yılında başarıya ulaşmakta ve kendinizi geliştirmekte pek zorluk yaşamayacaksınız. Proje ve planlama noktasında bulunan işlerinizi kolaylıkla ilerletecek olmanız sizi dahi şaşırtacaktır. İşte tüm bunların sebebi sizin her geçen gün daha da olgunluk gösteriyor olmanız Yengeç burcu.


İş hayatınızda şu an yolunda gitmeyen bir dizi iş var. Sorumlulukların üstesinden gelemediğiniz zamanlarda iç dünyanıza fazlasıyla kapanıyordunuz ki bu işleri sizin açınızdan daha da zorlaştırıyordu. Şans, 2018 yılında yüzünüze gülecek Yengeç burcu. Geride kalan birçok yıldan daha da iyi bir yıl sizi bekliyor. Sizin de bu yılı en iyi şekilde değerlendirememeniz mantık dışı olacaktır. İmkansız gibi görünen şeyler biraz uğraş sonucunda gerçekleşecek.


Yengeç burcu, 2018 yılının ortalarına kadar yeniliklere açık olmalısınız. Yılın ilk yarısı öğrenme, ikinci yarısı ise öğrendiklerinizden faydalanma zamanı olacak. Daima ileriye adım atacaksınız. Geçen yıl bir ileri bir geri bazen de iki geri adım atıyordunuz. Yıl sonu değerlendirmesi yaptığınızda da çok az farkla başarılı olduğunuzu görebilirsiniz. 2018 yılında iş hayatınıza sahip çıkar ve çalışmaya hevesli olursanız bu yılın sonunda değerlendirme yaptığınızda büyük farkla başarılı olacaksınız.


2018 yılında başarılı olmanız, başarısız olmanızdan çok daha zor. İş ve kariyer hayatınızda ulaştığınız her başarı, küçük veya büyük hiç fark etmez, sizi daha da hevesli ve istekli kılacaktır. Bu yıl belki de en fazla dikkat etmeniz gereken nokta riskler olacak. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz için risk almaya daha müsait olacaksınız. Özellikle iş hayatınızda kimseyi küçümsemeyin.


İş hayatınızda bolca hareketlilik gözlenecek. Sürekli iş yemeklerine ve toplantılarına katılacaksınız. İş çevreniz genişleyecek. Geleceğinizle ilgili önemli çalışmalar yapmaya bu süreçte daha müsait olacaksınız. 2018 yılının hemen hemen tamamında iş ve kariyer hayatınız açısından rahat nefes alacaksınız Yengeç burcu. Finansal durumunuz da başarınızla orantılı olarak yükselişte. Maddi özgürlüğünüz daha da artıyor.
Yengeç burcu, 2018 yılında hayatınızın önemli olan iki noktasından biri iş diğeri aşk hayatınız. İş hayatınızda her şey istediğiniz düzeyde. Aşk hayatınıza ise, 2018 yılında daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Yıl içerisinde yalnız olan Yengeç burcu insanlarının çok daha dikkatli olması gerekiyor. Kafanız bir hayli karışabilir. Daha önce bahsetmiş olduğumuz değişim aşk hayatınızda da karşınıza çıkacak.


2018 yılında ilgi alanınızın değişecek olmasıyla beraber daha önceleri hoşlandığınız kişiyle aranıza mesafe koyabilir veya aranıza mesafe koyduğunuz kişiye de çok fazla ilgi duyabilirsiniz. Aşk ve ilişki açısından oldukça farklı bir süreç sizi bekliyor Yengeç burcu. İşte bu nedenle de 2018 yılında karmaşıklık yaşanacak. Kontrolü mutlaka elinizde bulundurmalısınız. Birlikteliğiniz varsa uzaklaşma ihtimaliniz de var.


Birlikteliği olan Yengeç burcu insanları, partnerinizi anlamalı ve sizi anlamasına müsaade etmelisiniz. Karakterinizin değişecek olmasıyla beraber partneriniz, aşık olduğum insan bu değil, diyebilir size. Aşk hayatınızı yönetmekte fazlasıyla zorlanacaksınız Yengeç burcu. Geçmişi ister istemez zaten unutacaksınız. Geçmişin izleri de silinecek. Siz, şartlar nasıl gelişirse gelişsin 2018 yılının tamamında kendi doğrularınızla hareket etmelisiniz.


Yengeç burcu, 2018 yılında iletişim açısından aksaklık yaşanmayacak olması istediğiniz sürece insanların sizi anlamasına müsaade edebileceğiniz anlamına geliyor. İletişim yeteneğiniz sadece iş, aşk veya sosyal hayatınızda değil eğitim hayatınıza devam ediyorsanız orada da size yardımcı olacak. Sıkıntıda olan derslerinizi düzelteceksiniz. Bir türlü anlayamadığınız konularla ilgili araştırmalar yapacak ve eksikliklerinizi gidereceksiniz.


2018 yılında her şey iyiye gidiyor Yengeç burcu. Sağlığınızla ilgili olarak gelişmeleri mutlaka yakından takip etmelisiniz. Hareketli bir yıl geçireceğiniz için çok fazla yorgunluk yaşanabilir. Vücut direncinizin düşmesine izin verdiğiniz sürece ufak tefek rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili büyük bir probleminiz varsa sadece tek bir doktorla değil birçok uzmanla görüşmeli ve fikir almalısınız.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular