Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yay Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 5:41

Eqe

[h=2]Yay Burcu 2018 Falı[/h]Sevgili Yay burcu, yeni yılın karakteristik özelliklerinizle ilgili bir takım düzenlemeler yapacağını bilmeli ve 2018 yılından yana olan beklentilerinizi çok da yüksek tutmamalısınız. Beklentilerinizi çok yukarılara çekmez ve makul düşünceler içerisine girerseniz, beklentilerinizin karşılık bulacağını bilmelisiniz. Aslında nereden bakılırsa bakılsın, 2018 yılı size iyi gelecek ve toparlanacaksınız.


2018 yılı içerisinde kişisel olarak var olan eksikliklerinizi yavaş yavaş ortadan kaldırma imkanı elde edeceksiniz. Zihinsel olarak gelişim göstereceğiniz bir süreç sizi bekliyor. İnsanların verecekleri tepkileri düşünerek yaşamayı bırakır ve hayattan zevk almaya, anı yaşamaya bakarsanız mutlu da olursunuz huzurlu da. Kişiliğiniz neyi gerektiriyorsa onu yapmaktan geri kalmayın. Karşınızdaki kişiyi mutlaka düşüneceksiniz ancak önceliğiniz kendiniz olmalı.


Kendinizi geri plana atma eğiliminiz hayatınızın her alanında önemli bir yere sahip. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda yetenekleriniz çok önemli olsa da geri planda kalıyor, hak ettiğiniz konuma ulaşmak için zorlamıyor ve yerinizde kalmayı tercih ediyorsunuz. Aşk hayatınızda da aynı durum geçerli. Birlikteliğinizde yöneten taraf siz gibi görünseniz de aslında hiçte öyle değil. Partnerinizin istediklerini yerine getirirken benliğinizi kaybediyorsunuz.


2018 yılında aynı konularla ilgili zorluklar yaşamak istemiyorsanız kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Yine de başta belirttiğimiz gibi beklentilerin çok üst seviyelerde olmamasına dikkat edin. İş hayatınız, 2018 yılının ilk yarısında rutin bir şekilde devam edecek. Sizin asıl patlama yapacağınız ve gerçeklerin farkına varacağınız süreç Temmuz 2018 ile beraber gelecek. İşinizde en iyisini zaten yapıyorsunuz ancak hedefiniz yüksek değil.


Yay burcu, iş ve kariyer hayatınızda düşüncelerinizi artık geri planda tutmayacaksınız. Başarıya adım adım ilerliyorsunuz ve kalıcı olmasını için ne gerekiyorsa da yapacaksınız. İş ve kariyer açısından önemli fırsatlar var Yay burcu. İletişimle ilgili de herhangi bir sorun yaşanmadığı için meslek hayatınız zaten iyiyken daha da iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Fikirlerinize önem vermeyen üstleriniz bu yıl sizden sürekli olarak yardım isteyebilir.


Para kazandıracak, iş standardınızı yükseltecek girişimleri kafanızda çok güzel canlandırıyor olmanıza rağmen iş uygulamaya geldiğinde anlamsız bir şekilde hevessiz davranıyorsunuz. Meslek yaşantınızın şu an ki konumu sizi memnun ediyor olabilir Yay burcu ancak neden daha fazlasına kolaylıkla sahip olmak varken yerinize saymayı tercih ediyorsunuz ki? En azından Temmuz 2018'den sonra fikirlerinizi değiştirmeye çalışın.


Eğitim hayatına devam eden Yay burcu insanları, istediğiniz sonuçları alacağınız bir süreç var önünüzde. Zaten ne zaman ne yapılması gerektiğini iyi biliyorsunuz. Dersler söz konusu olduğunda kendinize ve zihinsel yapınıza en iyi şekilde güveniyorsunuz. Mutlaka her öğrencinin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda zorluklar olacak ancak bunları atlatmak sizin açınızdan çok da zor değil. Daima nokta atışı yapacaksınız.


Eğitim, iş veya sosyal hayatınız aşk açısından fırsatlar ile dolu Yay burcu. Size büyük aşk besleyen ve dikkatinizi çekmek için her şeyi yapan bir kişi var hayatınızda ancak siz inatla neyin neden kaynaklandığını bir türlü görmek istemiyorsunuz. Fırsatları değerlendirmeniz şart. Bunu uygularken amacınız sadece yalnızlığınıza son vermek olmamalı Yay burcu. Gerçek aşkı, güveni ve mutluluğu aramalısınız.


Birlikteliği devam eden Yay burcu insanları, 2018 yılında partnerinize ve ilişkinize daha fazla önem vereceksiniz. Hisleriniz o kadar kuvvetli ki kendinizden daha çok partnerinizi düşüneceksiniz. Sizin de partnerinizden yana olan ufak tefek beklentileriniz var ve karşılıksız kalmayacağını söylemek gerekiyor. Mutlu ve huzurlu olacaksınız Yay burcu. Aşk hayatınızın keyfini çıkartmaya bakın.


Haziran 2018'den sonra partneriniz olan kişiyle zaman zaman tartışmalar yaşanacak. Bunlar her ilişkide olabilecek şeyler ancak bu noktada önemli olan sır olarak kalması gereken şeyleri başkalarına anlatmamanız gerektiği. Bazılarınız kendilerine hala daha tam olarak güvenmediği için aşk hayatlarında istedikleri adımı atmakta zorlanıyor. Evlilik gibi bir düşünceye sahipseniz, öncelikle bu konuda ailenizin fikirlerini almalı daha sonra harekete geçmelisiniz.


Yay burcu, 2018 yılında hayalini kurduğunuz aşk hayatınıza adım adım yaklaşacaksınız. Unutmayın, her ilişkide sorun ve problemler olabilir. Aşılamayacak veya üstesinden gelinemeyecek hiçbir şey yoktur. Sizin amacınız birlikteliği ayakta tutmak ise bunu mutlaka başarırsınız. Bazılarınızın hayatlarında mutlaka sonlanmalar olacak ancak bunlar yıpratıcı olmayacak. Kısa süreli can sıkıntısı ve üzgünlük sonrasında yenilenecek ve toparlanacaksınız.


Tabii, tüm bunların gerçekleşmesi ve hayatın akışına ayak uydurmak için de sağlıklı olmanız şart. Hastalanıp yatağa düşerseniz fırsatları nasıl değerlendirecek ve hayatın tadına nasıl varacaksınız? Bazılarınızın ufak sıkıntıları var ancak inat edip de doktora gitmedikleri için iki veya üç günde geçecek problemi bir veya iki haftaya uzatabiliyorlar. Neden doktorluk diye bir meslek olduğunu, doktorların da ne iş yaptığını umarım biliyorsunuzdur. Sağlığınız önemli Yay burcu.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular